Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seri 10 numara ana karakter 10 numara ceviri yapan arkadaşların ellerine sağlık sabırlı bir sekilde güncel ceviriden devam ediyorum :) .

Bak bu Shi Xing
Bu Berserk'ten Zodd
Zodd'un özellikleri; Griffith'ten tokadı yiyene kadar hayat amacı vahşi combatlar yaşayıp dövüşlerden zevk almaya çalışan bir apostle.Guts ile kapışana kadar hayattan sıkıldığını yüzyıllardır bu kadar iyi bir combat yaşayıp zevk almadığını falan belirtiyor.Hatta Apostle salınımı falan var buradaki tanrı gücü gibi,hatta apostle salınımı da bir perspektifden tanrı gücü(5 tanrıdan alınan bir güc)
Edit: Söylemeyi unuttum vahşi doğada yaşıyor hatta kurdu bile var.Adam copy paste yapmış resmen.
Bir de 5 tanrıdan alınan güç demişim,tanrının 5 elinden olacak o*
Berserk i okudum animesini izledim biliyorum zodd'u.Ama bu verdiğin örneğe uyuşmuyor.Çünkü Shi Xing tanrıların yüzyıllardır devam ettirdiği sisteme daha tanrıların arasında iken çomak sokmuş bir adam.Bu onun mühürlü bilinçsiz hali.Orjinalinde insanları seven,maymun olarak görmeyen birisi.Ha mühürlü hali zodd gibi dövüşecek birisini aradı dersen kabul,ama komple Shi Xing karakteri zodd değil.

@rhaman31/Roronoa Zoro
Zodd'un takma adının ölümsüz zodd olduğu söylemeyi unutmuşum...
Copy Paste tabiri biraz ağır kaçmış ama bariz bir çalma var, alıntı demek hatalı olur. Yüz hatları, combat sevgisi, kurt ögesi, salınım adı altında güçlenmesi, hatta adı (Ölümsüz Zodd), hatta ve hatta diğer apostlelardan farklı olarak insanları aşağılamıyor, combattan zevk alma sebebi de o, daha ne kadar benzeyebilir ki?Zodd'u alıp bu seriye koymak olur daha ilerisi.
Oradan bakarsak olaya bleach serisinin ana konusu,her şeyi olan zanpaktou ögesi shaman king den alınma.Bak bu karakter o komple seri :D Bir insanın öldürme dövüşme arzusu bence kopya-çalıntı değildir.Zaraki de madem zodd dan alınma.Her seride illa ki piskopat birisi çıkacak.Ama dediğim gibi Shi Xing karakteri zodd değil.Sadece mühürlü hali benzer.Herifin öncesi sonrası var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık