Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Amerikan Güreşçiniz

Favori Amerikan Güreşçiniz

• Kullanılan toplam oy
    62
CM Punk’a kafes dövüşünde kaybedip WWE’yi bırakmıştı izlerken ağlamıştım ağır fanıydım bende çocukken. Evde hala Jeff Hardy kolyem duruyordur :D
Hayatımdaki en travmatik olaydır. Wwe konusu görünce tetikleniyorum anlatayım.

2009 olması lazım kaybeden bırakıyordu sanırım öyle bir olay vardı. Ben de barış diye bir arkadaşımla ağır jeff ciydik hayatımızın ana odağı wwe di o ara. Ege diye arkadaşta cm ciciydi. Bunların son dövüşü de gece saat 2 3 gibi falan olcak diye hatırlıyorum. Beni saat 10 da yatırdılar da annemlerin falan uyumasını bekliyorum. Herkes uyudu saat geldiğinde gizlice salon gidip açtım tv yi evde nasıl sessizce deliriyorum var ya. Hadi jeff vur jeff falan diyorum jeff e yumruk falan gelince benim canım acıyor. En son kaybettiğinde ekrana kitlendim abi mal gibi bakakaldım. Gözlerim doldu o gece uyuyamadım. Ertesi gün ege de gelip noldu lann koyduk mu babanız cm punk tarzı şeyler söyleyince barışla beraber rage e girip dövdük hsosjsojs aradan yıllar geçse de hep hatırlatırdık senin nasıl ağzını yüzünü diye jdksjksjsks

CM Punk’a kafes dövüşünde kaybedip WWE’yi bırakmıştı izlerken ağlamıştım ağır fanıydım bende çocukken. Evde hala Jeff Hardy kolyem duruyordur :D
Sonra tekrar döndü WWE’ye abisiyle fakat bir baltaya sap olamadı dönünce. Yine ayrıldı. :D

O zamanlar feci uyuşturucu problemi vardı. Zaten gönderecekti WWE. Cm Punk ile olan feudunda hikayeye yedirdiler ayrılmasını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık