Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Amerikan Güreşçiniz

Favori Amerikan Güreşçiniz

• Kullanılan toplam oy
    62
Goldberg ve spear atması efsaneydi. Sonradan o skili başkalarına da verdiler ama hatırladığım Edge filan ama Goldberg başkaydı.

Amerikan güreşi hiç izlemedim ama Hulk Hogan'ın birkaç filmini izlemiştim. Bu yüzden Hulk'a bastım oyumu.

Goldberg dedeme para yedirmek için sağolsun yeni nesile de öğrettiler. 2 sene öncesine kadar güreşiyordu ya da güreşmeye çalışıyordu. :D

vay be yaşlanmış he. eskiden çocukken annemle babam uyuduğunda gece gizli gizli açardım flash tvyi çok güzeldi be. duygulandım gidem de iki goldberg izleyem

Tamamen senaryo olan bir showda push alan adamları sabahtan akşama kadar övmüşsünüz, cidden komik.
Bu işte bir başarı kıstası varsa kazanan senaryo gereği rakibini en çok pin eden değil en ekstrem hareketi yapandır.
2008-2009 Jeff Hardy bu listede saydıklarınızın hepsini dörde böler beşe katlar, eşşek olmasa böyle bir konu tartışmaya bile açılmazdı.
WWE yıllarca bu delinin kapısında yattı, hiç akıllanmayacağını bile bile bir umut deyip şans verdiler, her seferinde sıçıp batırmanın bir yolunu buldu. Güvenilmez bir müptezel olmasına rağmen hala her türlü güreş organizasyonunda sonsuz kredisi var, bugün ben itliği bıraktım dese WWE yine havada kapar, çünkü adam muhteşem, ve herkes bunun farkında. Herhangi bir güreş organizasyonunda şu hareketi yapan, veya yapmaya teşebbüs eden bir deli daha göremeyeceksiniz. Respect

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık