Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Killer vs. Scratchmen Apoo & Basil Hawkins

Kim kazanır?

• Kid ve Killer

Kullanılan: 28 96.6%
  • Apoo ve Hawkins

Kullanılan: 1 3.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Çarli
Manyetik güç güç değil mi? Onu neden adamdan saymıyorsun :D
Tamam güç de, bu saldırıları yapmak için kılıca doğrudan kuvvet uygulamak lazım. E bu adam kılıcı kontrol etmiyor ki, manyetik alanı kontrol ediyor. Manyetik alanın tanrısı bile olsan, kılıca kendi elindeymiş gibi keskin manevralar yaptıramazsın. Daha şiddetli bir kuvvet aktarsan bile, o güç 1080p etkisine dönüşmez. Sonuçta sadece kılıç sallıyorsun, ona özel bir şey yüklemiyorsun diğer kılıç ustaları gibi. Eğer Kid öyle bir şey yaparsa, mantıken Luffy'nin de yapabilmesi lazım. Nihayetinde çok fena bir kuvveti var onun da, salları kılıcı, çıkarır 1080p'yi. :/

Gel gelelim bu adamlar böyle bir saldırı için yıllarca çalışıyor. Kid kılıca hiç yoğunlaşmadığı halde böyle bir şey yapabilirse biraz ayıp ve saçma olmaz mı? :/

Bir nova ittifakının Yonko indirebilme ihtimali %0,00001 gibi bir şey çıkıyor, az önce hesapladım. :( Yani biraz adam akıllı düşününce, bir Yonko'ya 10 dersek, novalara da ortalama 5 dersek, 5 nova birleşip bir Yonko'ya saldırmaya kalksa Yonko ikişer ikişer tekleye tekleye ilerler arkasına bile bakmaz. Ki daha bu Yonko'nun en az 15 tane tümen komutanı var, önce bu novaların onları geçmesi gerekiyor. :(

Tamam güç de, bu saldırıları yapmak için kılıca doğrudan kuvvet uygulamak lazım. E bu adam kılıcı kontrol etmiyor ki, manyetik alanı kontrol ediyor. Manyetik alanın tanrısı bile olsan, kılıca kendi elindeymiş gibi keskin manevralar yaptıramazsın. Daha şiddetli bir kuvvet aktarsan bile, o güç 1080p etkisine dönüşmez. Sonuçta sadece kılıç sallıyorsun, ona özel bir şey yüklemiyorsun diğer kılıç ustaları gibi. Eğer Kid öyle bir şey yaparsa, mantıken Luffy'nin de yapabilmesi lazım. Nihayetinde çok fena bir kuvveti var onun da, salları kılıcı, çıkarır 1080p'yi. :/

Gel gelelim bu adamlar böyle bir saldırı için yıllarca çalışıyor. Kid kılıca hiç yoğunlaşmadığı halde böyle bir şey yapabilirse biraz ayıp ve saçma olmaz mı? :/
Rayleigh bir kılıçustası olmadığı halde, kılıcı çok hafif sallayarak yerde yarık açıyor Yusuf, sen ise o yarığı açabilmek için illa teknik şart diyorsun ? :)

Roronoa Zoro

Manyetik alanla daha mükemmelliyetçi hareketler yapabilirsin. Tabii işin kralı olursan. Ha ben böyle bir şey çıkacağını şahsen sanmıyorum zaten. O yüzden Kidd'e çöp diyorum. Bu adam Luffy ile karşı karşıya kalınca napacak? Bıçak mı fırlatacak? Demir kütlesi mi yollayacak?
Bak Coby hayvan gibi demir kütleye napıyor?
[YOUTUBE]MWCzI5LCE0g[/YOUTUBE]
Doflamingo'nun saldırısının bile B. Haki ile savunabilineceğini düşünürsek...
Ha, Luffy de hakimiyetini çokça arttırmıştır, hatırlar mısın bilmiyorum, zamanında Luffy yumruk atarken kolunu tutmak zorunda kalıyordu:
Kidd de manyetik alanını geliştirmiştir.

Rayleigh bir kılıçustası olmadığı halde, kılıcı çok hafif sallayarak yerde yarık açıyor Yusuf, sen ise o yarığı açabilmek için illa teknik şart diyorsun ? :)
Adam kılıç kullanıyor la dövüşlerinde, ne demek kılıç ustası değil. Kılıç ustası deyince aklına illa Zoro gibi, Mihawk gibi, Vista gibi ömrünü kılıca adamış, dövüş sistemini kılıç üzerine kurmuş adamlar mı geliyor aklına?

Ne yani şimdi kolunda her kuvvet olan kılıç sallayınca aynı etkiyi mi yaratacak? Bu mudur yani?

Manyetik alanla daha mükemmelliyetçi hareketler yapabilirsin. Tabii işin kralı olursan. Ha ben böyle bir şey çıkacağını şahsen sanmıyorum zaten. O yüzden Kidd'e çöp diyorum. Bu adam Luffy ile karşı karşıya kalınca napacak? Bıçak mı fırlatacak? Demir kütlesi mi yollayacak?
Bak Coby hayvan gibi demir kütleye napıyor?
[YOUTUBE]MWCzI5LCE0g[/YOUTUBE]
Doflamingo'nun saldırısının bile B. Haki ile savunabilineceğini düşünürsek...
Ha, Luffy de hakimiyetini çokça arttırmıştır, hatırlar mısın bilmiyorum, zamanında Luffy yumruk atarken kolunu tutmak zorunda kalıyordu:
Kidd de manyetik alanını geliştirmiştir.
Yahu tabi ki geliştirmiştir ama dediğin şekilde değil. Başka numaralar çıkar ondan.

Adam kılıç kullanıyor la dövüşlerinde, ne demek kılıç ustası değil. Kılıç ustası deyince aklına illa Zoro gibi, Mihawk gibi, Vista gibi ömrünü kılıca adamış, dövüş sistemini kılıç üzerine kurmuş adamlar mı geliyor aklına?

Ne yani şimdi kolunda her kuvvet olan kılıç sallayınca aynı etkiyi mi yaratacak? Bu mudur yani?

Yahu tabi ki geliştirmiştir ama dediğin şekilde değil. Başka numaralar çıkar ondan.

Zoro o saldırısında allah ne verdiyse sallıyor diye biliyorum. Rüzgar gibi ol, yaprak gibi ol tarzı tekniği yok.

Apoo çok güçlü çıkıcak.Yeteneği çok iyi.
2 yıl önce Kizaru'ya karşı birşey yapabilen bi o vardı zaten.Haki ile o saldırı kombine olursa çok imba karakter olur.Law'dan bile neler neler çıktı.Kısaca Apo hawkins alır bu vs yi

Her kılıç kullanan kılıç ustası mı yani ? Kılıç ustası demek, kılıcın yolunda yürüyen demektir. Cavendish - Zoro - Mihawk - Vista - Shiryuu gibi. Bu adamların kılıçlarının bir ismi var + kılıç tekniği kullanıyorlar. Rayleigh ve diğerleri ise kılıç kullanıcısı olarak geçerler. O şok dalgasını çıkarmak için ise tekniğe falan gerek yok, fiziksel gücü belli seviyede olan herkes yapabilir. Şu anda tek örnek Rayleigh, ancak başka örnek olmaması böyle olmadığı anlamına gelmiyor.

E tamam o zaman hiç bir özelliği kalmadı onun. Ver kılıcı Luffy'nin eline o da yapar. Hatta daha fenasını yapar. 2160p atar :a:
Yeterli kas gücü olan aynı tekniği yapmasa da aynı yıkıcılığa ulaşabilir. O'nun olayı kas gücü. Bize uyarlasan beyzbol iyi bir örneği olur. Adam pozisyon almayı falan bilmese de kolları güçlüyse topa vurduğunda epey uçurur. Yani Zoro bu teknikle yıldız bi beyzbol vurucusu olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık