Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Killer vs. Scratchmen Apoo & Basil Hawkins

Kim kazanır?

• Kid ve Killer

Kullanılan: 28 96.6%
  • Apoo ve Hawkins

Kullanılan: 1 3.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer kaptan değil.

Hawkins görünenin üstünde bi düzeyde çıkacak.

Apoo haki eklediyse wowowowoow.

Adam kid bıçak atıyor demiş niye tepki ? Bıçak atıyor adam.

DevilHunter

Şu kaptan muhabbeti de çok saçma. Arlong kaptan diğer kaptanların dengi kaptan olmayan hiçbir korsan Arlong u yenemez gibi bi mantığı oluyor.

Apoo'nun her türlü gideri var,Hawkins yeteneği geliştirilebilir tıpkı Law gibi karşımıza çıkmasını bekliyorum.Vs'yi bu ikili alır.

Herkes itici bulsada Apoo bana gore tam bir korsandir ve cok sempatik gelir bana. Ne yapacagini onceden kestiremeyecegimiz karakterlerden biri. Adamdan herseyi beklerim ben. Ne luffy gibi salak ne law kadar ciddi ne hawkins kadar pasif ne de kid kadar ofkelidir. Adamda herseyden biraz var ve gayetde kurnaz ve akilli. Kimse sevmesede ben severim Apoo Reyizi. Adam umursamadan herkes kacisirken gitti Kizaruya saldirdi.

Kid , luffy ile aynı çizgide gösterilen bir korsan. :W
Diğerlerine oranla seviyesi farklı görüyorum. Luffy epik bir düelloya girecekse o Kid ve tayfası olur.

Ayrıca , Süpernova kotasına kendi tayfasından üye sokabilen 2 kişi var. Kid ve Luffy işte .
Ki , bu girişte bile Killerin ödülü yüksek Zoriden ve bazı tayfa kaptanlarından. Ha bu güçlüdür anlamı taşıyor demiyorum.
Ama durum belli . 2 tane süperstar ve süpernova olarak girmiş nakamaları var.
Luffyin , zorosu ne ise Killerda odur. O yüzden küçümsemeye gerek yok.
Pekala , Kid ve Killer o ikiliyi alabilir. :T
Bunun abartılacak bir tarafı yok.

Roronoa Zoro

Kidd'le geçtiğimiz dalga yeter.
Kidd pekala tehlikeli olabilir, ama Şabondi'deki gibi hurdayı toplayıp fırlatıyorsa bu elemandan bi' bok olmaz, onu ben size öncelikle bi' diyeyim.
Kolundaki protez kola dikkat çekecek olursak metalleri kullanmadaki hünerinin çok geliştiğini söyleyebiliriz, şimdi diyeceksiniz ki sen ne diyorsun denişik? Şunu diyorum; Metalleri bir uzvu gibi kontrol etmeye başlamış. Eğer çok sayıdaki manyetik kütleyi kolundaki protez gibi hükmedebiliyorsa bu adam fatality atar. Düşünsenize 200 kılıçla Zoro gibi 1080 Pound attığını. Ölüm makinesine hoş geldiniz.
Ha hurdacılığa devamsa kendi çöplüğüne dönsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık