Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eski Zamanlardan Şehir Fotoğrafları

Az önce 'ÇanakkaleTravel' adlı sitede geçmiş ve günümüz karşılaştırmalı Çanakkale fotoğrafları gördüm. Bunlardan birkaçını paylaşıyorum. Devamına siteden bakabilirsiniz.

Saat Kulesi Meydanı:

Alman Sokağı:

İskele ve sahil:

Az önce 'ÇanakkaleTravel' adlı sitede geçmiş ve günümüz karşılaştırmalı Çanakkale fotoğrafları gördüm. Bunlardan birkaçını paylaşıyorum. Devamına siteden bakabilirsiniz.

Saat Kulesi Meydanı:

Alman Sokağı:

İskele ve sahil:

Alman sokağından akan nehir nereye gitti? :bilmem:

Şu an paylaşacağım yer İstanbul'da Ortaköy semti olacak. Kaynaklar, konuda ilk paylaşımımla aynıdır.

1854-1855 yılları arasında olan ve James Robertson tarafından çekilen Ortaköy Cami:

19. yüzyılda Ortaköy ve Ortaköy Deresi:

Aşağıdaki fotoğraf 19. yüzyıla ait bir fotoğraf olan, Galatasaray Lisesi'nin önceki adı 'Mekteb-i Sultanî':

Bu da o dönemlerde mektepteki öğrenciler:

Ortaköy İnönü Erkek Yatılı Şehir Mektebi:

20. yüzyılın başlarında Ortaköy:

1905 yılında Yıldız Parkı:

1928 yılında denizden Ortaköy:

Sahile doğru Ortaköy:

1930'lu yıllarda Beşiktaş-Ortaköy yolu:

1944 yılında Ortaköy Cami'nin arka sokakları:

1944 yılında Ortaköy Dereboyu:

1950'li yıllarda Ortaköy sokakları:

1960'lı yıllarda Beşiktaş-Ortaköy yolu:

1970'li yıllarda Ortaköy:

1990'lı yıllarda Ortaköy:

Gül gibi şehrin içine etmişiz
Net
Istanbul cidden bambaşka bir yermiş bambaşka duygular oluyor insan şu resimlere bakarken
Şimdi sadece insan ve bina çöplüğü 0 duygu resmen

Net
Istanbul cidden bambaşka bir yermiş bambaşka duygular oluyor insan şu resimlere bakarken
Diğer şehirlere göre İstanbul'daki değişiklik açık ara. Özellikle de Avrupa Yakası'nda.

Net
Üstat yaş kaç :)
Bu içine etme olayını yıllar yılı canlı canlı görüp bir nevi İstanbul'un güzelliklerinin yok oluşunu izlemiş birisi olarak ne kadar haklı olduğunu söylemek isterim:(

Üstat yaş kaç :)
Bu içine etme olayını yıllar yılı canlı canlı görüp bir nevi İstanbul'un güzelliklerinin yok oluşunu izlemiş birisi olarak ne kadar haklı olduğunu söylemek isterim:(
Yaş 33 oldu
Istanbuldada yaşamıyorum beşiktaş kombinem vardi Covid öncesi maçlar için günü birlik gelir giderdim onun disinda 3 5 kez turistik gelmisligim vardır
Ama resimleri görünce içim çiz etti
Yazık etmişler gül gibi şehre

Birkaç fotoğraf da Konya'dan ben ekleyeyim dedim. İşlerden fırsatım olsa mevcut durumlarını çekip buraya atmak isterim tabi ama hem iyi bir fotoğrafçı değilim hem de fırsatım olmuyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık