Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Sevmediğiniz Çizgi Roman Karakterleri

Anton Arcane, çok güçlü bir mistik. Swamp Thing' in düşmanlarından biri. Abigail ise Swamp Thing' in sonradan sevgilisi ve bu adamın yeğeni. Daha sonra Saga Of The Swamp Thing okurum diyorsanız bakmayın. :/ spoiler

Abigail' in o zamanki kocası, cehennemden bir sineğe dönüşerek kaçan Arcane' in ona musallat olması sebebiyle alkolik oluyor. Daha sonra Abigail' in kocası alkollü araç kullanırken kaza geçiriyor ve ölmeden önce Arcane onu ikna edip vücudunu ele geçiriyor. Konunun nereye gittiğini anladınız sanırım :T Abigail amcasını kocası zannederek bayağı uzun zaman geçiriyor daha sonra tüm vücudu böceklenmeye başlamış gibi hissediyor falan vücudunu sürekli kanatacak parçalayacak kadar kaşımaya başlıyor ve kendisini pis hissediyor. Daha sonra kendisi de mistik olduğu için bir şekilde onun amcası olduğunu anlıyordu sanırsam. Arcane' in cehennemden çağırdığı yaratıklarla Abigail' in kolunu bacağını tuttup onu sıkıştırdığı bir sahneden sonra Swamp Thing' i bu olayların yaşandığı evin önünde görüyorduk. Sonraki sahnelerde de Swamp Thing evden Abigail' in cesediyle çıkıyordu. :T Swamp Thing onu taşırken de Arcane, Swamp Thing' in üzerinden uçarak zafer nidaları falan atıyordu galiba. :/

Öyleyse ben başlayayım.

Sadece comics değil, tüm kurgusal seriler içerisinde en sevmediğim karakterlerden birisi olan Bruce Banner, namıdiğer Hulk.

Bir hikayede sırf sevgilisi kendisini terk etti diye içinde çocuklarında bulunduğu bine yakın kişiyi öldürüp, ardından onlarca kadınla parti yapıp sefa sürerken kendisini avlamaya gelen Wolverine'ye, ben iyi bir insanım, benim de yaşamaya hakkım var diyebilecek kadar karaktersiz birisi. Sevilecek hiç bir özelliği olmadığı gibi, aksine tam tersini gerektirecek tonla geçmişi olan bir süper kahraman.

Ayrıca Betty Ross, yani She-Hulk için de benzer şeyleri söyleyebilirim
Peki bunları bilinçli mi yaptı yoksa hulk formundayken bilinçsiz bir şekilde mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık