Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Muhteşem Gemi

En Muhteşem Gemi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Zevklerimiz farklı demek ki.
Bu arada korsan serisinde en büyük eksiğin deniz savaşları olması:(.
Serinin kanayan yarası ya. Toei bile dayanamamış ucundan bi savaş çizmiş. Bugün denk geldim de Youtube'da, filler olarak Jack'in Dof'u taşıyan konvoya saldırmasını yapmışlar kısadan. O kadar eksik ki savaşlar, sahneyi bayıla bayıla izledim. Şu güzelim gemilerin denizde dalgalarla boğuşa boğuşa, tayfalarının bağırışlarıyla, kılıç ve top esleriyle yağmur atında kapışmasını göremedik bi. :(

Ne ruhsuz adamlarsınız ya :D Merry'e üç oy var.
Kendi kendini tamir eden, tayfasız yollara düşen, gelip tayfasını kurtaran gemi muhteşem değil ama önü arkası şekil yapılmış odunlar muhteşem

Serinin kanayan yarası ya. Toei bile dayanamamış ucundan bi savaş çizmiş. Bugün denk geldim de Youtube'da, filler olarak Jack'in Dof'u taşıyan konvoya saldırmasını yapmışlar kısadan. O kadar eksik ki savaşlar, sahneyi bayıla bayıla izledim. Şu güzelim gemilerin denizde dalgalarla boğuşa boğuşa, tayfalarının bağırışlarıyla, kılıç ve top esleriyle yağmur atında kapışmasını göremedik bi. :(
Serideki büyük ihtimalle en iyi deniz savaşı Shiki vs Roger onuda sağolsun Oda göstermedi. Şöyle fırtınalı bir günde gülleler atılsa, gemiden gemiye korsanlar atlasa keşke böyle sahnelerde görsek. Bir Karayip korsanlarındaki gibi deniz savaşı göremedik:(

Bartonun gemisi Sunnyden falan çok daha güzel bence. Bartonun gemi favorim la artık. Ankete ekleyin oyumu ona atacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık