Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Muhteşem Gemi

En Muhteşem Gemi?

• Kullanılan toplam oy
    86
@GeraltOfRivia
Gemi değişme işi zaten yalan ama en azından modifiye yapılabilir. Hem Franky boş yere gezmemiş olur gemide. Ağır bir saldırı altında kalırlar ve gemi büyük hasar görürse belki bir şeyler olabilir tekrar tamir edildiğinde. Pek ümidim yok ama.
Kaido iki çaksada güzelce tamir etseler diyecem. Gerçi Kaido çakarsa gemiden eser kalmaz. Yine de belli olmaz bir umut bekliyorum değişmesini.

Daha çok yaşanmışlığın olması apayrı bir şey, ama Sunny tayfaya daha iyi uyuyor. Karakterlerini yansıtıyor. Öte yandan çok işlevli, güçlü ve renkli. Tastamam ev diye benimsenecek bir gemi tayfa tarafından. Hele onlar gibi macera peşindekiler için. Sunny ile ilgili tek sıkıntım küçük olması. Şu anki halinden biraz daha büyük olsa tadından yenmez.
Tayfa ya uyuyor uymasına aynı zamanda güçlüde ancak Diğer karakterlerin gemilerine oranla çok çocuksu kalıyor şöyle 1 2 düzeltme kötü olmaz. Tayfa korkutucu adam yok bari gemi ürkütsün milleti. Gene şimdi idare ediyor ama Luffy KK olduktan sonra çok sırıtır bu gemi

Tayfa ya uyuyor uymasına aynı zamanda güçlüde ancak Diğer karakterlerin gemilerine oranla çok çocuksu kalıyor şöyle 1 2 düzeltme kötü olmaz. Tayfa korkutucu adam yok bari gemi ürkütsün milleti. Gene şimdi idare ediyor ama Luffy KK olduktan sonra çok sırıtır bu gemi
KK olanın gemisi ürkütecek veya KK olan ürkütmeli diye bir kaide mi var yahu, niye bu istek? Tayfanın derdi kimseyi ürkütmek değil ki; özgürce gezip tozmak, macera yaşamak. Hem illa ürkmelerini istiyorsanız, zaten Tayfa o seviyeye çıkana kadar tipleriyle de gemileriyle de sancaklarıyla da tanınırlar ve bunları gören de anlamını bildiğinden çekinir veya ürker, isterse sancakta gülümseyen Chopper olsun.

Don Kişotların gemiyi de çok sevmiştim la. İsmini bile bilmiyoz. :/

KK olanın gemisi ürkütecek veya KK olan ürkütmeli diye bir kaide mi var yahu, niye bu istek? Tayfanın derdi kimseyi ürkütmek değil ki; özgürce gezip tozmak, macera yaşamak. Hem illa ürkmelerini istiyorsanız, zaten Tayfa o seviyeye çıkana kadar tipleriyle de gemileriyle de sancaklarıyla da tanınırlar ve bunları gören de anlamını bildiğinden çekinir veya ürker, isterse sancakta gülümseyen Chopper olsun.

Don Kişotların gemiyi de çok sevmiştim la. İsmini bile bilmiyoz. :/

Tayfanın karizma kasasını istemesemde gemi için istiyorum. Neden onuda bilmiyorum:bilmem:

Karizmatik olması için illa kasıntı, asık ve sert karakterli olmasına gerek yok bir şeyin. Tayfa yaptıklarıyla onu karizmatik hale getiriyor zaten.

Ada gibi gemi ya, müthiş bir parça. :D
Zevklerimiz farklı demek ki.
Bu arada korsan serisinde en büyük eksiğin deniz savaşları olması:(.

@Monkey D. Luffy
Şimdi geldi. Hakikaten devasa görünce şöyle bir sarsılıyorsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık