Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kötü Kadın Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    65
Zaten saçmalık asıl orada. Demek tayfa alabastaya gitmese luffy crocoyu yenmese one piece bulunamayacakmış bizimkiler tarafından.Croconun yenilme zorunluluğu bir kere buradan var.İşte bunu her bossa uyarla hepsi yenilmek zorundalar.Güçlü zayıf farketmez.
Asıl saçmalık burada Yonkoular saf yazıt topluyor ve KK olmak istiyorlar ama yazıt okuyabilen adamları yok mu şimdi? :D Robin var sadece :D

Pudding baya kötü biri. Ama en kötüsü olacağını sanmıyorum. O yüzden ikinci sıraya onu koyuyorum. En kötü de Catarina olabilir ama görmedik öyle olduğunu. O yüzden BM diyeceğim.
Bu arada Hancock-sama hiç kötü biri değil :S

Asıl saçmalık burada Yonkoular saf yazıt topluyor ve KK olmak istiyorlar ama yazıt okuyabilen adamları yok mu şimdi? :D Robin var sadece :D
Malesef öyle de neyse şimdi burası yeri değil. :D
Robin hep bu özelliğinden birilerine yamanmış sonra da ihanet edip kaçmış yada işleri bitince atmışlar bir kenara.Haklı sebepleri var ama Robin kötülüğe bulaşmış neticede.

Malesef öyle de neyse şimdi burası yeri değil. :D
Robin hep bu özelliğinden birilerine yamanmış sonra da ihanet edip kaçmış yada işleri bitince atmışlar bir kenara.Haklı sebepleri var ama Robin kötülüğe bulaşmış neticede.
2 oy seçeneğini sonradan gördüm. Kesin Robin ve Puding yani Big Mam bile hayalci bir anne gibi kalıyor şu anda :D

Kendi adamlarını taşa çevirip onları arenaya koyup hayatlarına değer vermeyen Hancock daha ne yapması lazım kötü olması için. Luffy çok güzel cevap vermişti buna zamanında.

Robin'nin zaten yatacak yeri yok, ülkesini korayan Pell ile dalga geç her haltı ye sonra benim adamı yok ettiler.

Kendi adamlarını taşa çevirip onları arenaya koyup hayatlarına değer vermeyen Hancock daha ne yapması lazım kötü olması için. Luffy çok güzel cevap vermişti buna zamanında.

Robin'nin zaten yatacak yeri yok, ülkesini korayan Pell ile dalga geç her haltı ye sonra benim adamı yok ettiler.

Ahaha luffynin cevap çok iyi gerçekten.Luffynin bu düz adamlığını seviyorum güldürüyor da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık