Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kötü Kadın Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    65
One piece içindeki en kötü şeytani kadın karakteri seçiyoruz.Kötülük katsayısı kimde daha fazlaysa seçiminizi ona göre yapın.Özenle seçmeye çalıştım.

2 oy hakkı vardır.İşte seçenekler.

Alvida

Boa Hancock

Catarina Devon

Charlotte Brûlée

Charlotte Linlin

Charlotte Pudding

Miss Valentine

Monet

Nico Robin

Sadi

Sugar

Çoğu isim emir altında olduğundan, bilinçli bir zihniyetten bahsedemem gaddarlıkta. Bariz olan Linlin ve Puding gibi geliyor. Puding de emir altı lakin diğerlerine kıyasla daha bir zevk alıyor gibi gaddarlıktan.

Edit: Sadi'yi unutmuşum ben ya, tam bir sado o kadın. Puding'le arasında kaldım şimdi.
Catarina'yı tam bilmediğimizden yorum yapamayacağım ama bariz gaddarlık akıyor suratından.

Robin sanırım. Birde Hancock az değildi.

Robin iki kitabe okuyacağım diye, tüm Alabasta'yı susuz bıraktı. İç savaş çıkardı ve masumların kanına girdi.

Catarinayı pek bilmiyoz. Hancock kötülük yapmak amaçlı değil egosundan yapıyor. Sanırım Pudding sırf zevk için yapar bir o bir Sadi var zaten.

Devon için en kötü gibisinden bir şeyler denmiş. O kadın şeytan falan olmalı. Ötekiler onun kadar kötüye benzemiyor. Hele Linlin bütün dünya bir olsa hayaline sahip bir karakter.

Bu arada Sugar çocuk sayılır, o yüzden en kötüsü olabilir. Birde Sadi-chan enteresan bir şeydi.

Puding hala iyi çıkabilir :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık