Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kötü Ebeveyn

En Kötü Ebeveyn

• Kullanılan toplam oy
    126
Judge ve bigmom arasında kaldım. İkisine de bastım. Diğer ebebeynler kötü ama bu ikisi en kötüleri ekstra zararları var. Birisi çocukları robot yapıyor. Biri de ordu toplamak için çocuk yapıyor. İsmini bilmediği bir çok çocuğu bile olabilir.

İlerde Judge gibi bir baba olmak istiyorum. Benim çocuklarım güçlü, itaatkar ve robot gibi duygusuz olmalı. Benim kanımı taşıyorlar sonuçta.

Yasopp.
Ulan Kızıl Saç ile alemlere akacağım diye hasta karını ve küçücük çocuğunu bırakmak nedir? Yarın bir gün çıkıp, gitmek zorundaydım oğlum diye dram da kasar bu. Bari çocuğa gitmeden önce silah kullanmayı falan öğretseydin. Sen yokken anasını, kendini falan korurdu. Çocuk çaresizlikten sapandan medet umar hale gelmiş, 1050 bölümdür kuru fasulye, mercimek fırlatıyor. Luffy, Zoro, Sanji gibi kendisini eğitecek güçlü biri de çıkmamış karşısına, ondan sonra vay efendim Usopp niye korkak.

Yasopp ve Dragon; Ulan insan evladını hiç mi merak etmez, gazeteye çıkmasa bunlar adını bile unuturlar.

Ama tipine baktığımda en iğrendiğim karakter Judge olduğundan oyum ona, çok farklı bir fetişi yaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık