Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kötü Ebeveyn

En Kötü Ebeveyn

• Kullanılan toplam oy
    126
Uzun bir aradan sonra bir konu açayım dedim.

Yasopp
Çocuk yaşta Usopp 'u ve karısını korsanlık, eğlence, macera uğruna terk etmiştir. Bu konuda uzun yıllardır forumda hedef gösterilmiş ve eleştirilmiştir.

Dragon
Yasopp'a nazaran daha yüce bir amaç uğruna Luffy'i bırakmış gibi görünse de niyetine henüz kesinlik getirilmemiş, Luffy yıllarca adını, suratını bilmeden yaşamıştır.

Garp
İlk olarak düşmanın çocuğunu evlad diye benimsemiş, yıllar geçtikçe ailesi bellediği Ace 'i malum savaş alanında ölüme terk etmiş bu konuda forumda süregelecek adamlık tartışmasına sebep olmuştur.

Beyazsakal
Yıllarca tayfası aracılığıyla dünyaya Babalık raconuyla nam salmış, oğullarından biri öldürüldüğünde peşine düşmeyip sineye çekmiştir. Üstüne bir diğer oğlu Ace intikam uğruna raconu sürdürmeye yol aldığında bir destek eli bile uzatmamıştır.

Koca Ana
Tayfasını tümüyle sülalesinden oluşturan Linlin, görünürde ailesiyle mutlu mesut yaşam tablosu çizse de bir pasta uğruna çoluk çocuğunu öldürecek vahşiliğe sahiptir.

Judge
Çocuklarını kendi gücü ve statüsü için robotlaştırıp canavarlaştırmaya varacak kadar ileri gitmiştir. Sanji'yi tipik soylu kibrinden dolayı başkalarına yemek yapmak istediği için evlatlıktan reddetme derecesine gelmiştir.

Roger
Öleceğini bile bile çocuk peydahlamış, üstüne çocuğu nakamaları yerine anlık güdüleriyle düşmana emanet etmiştir.

Kaido
Kendisini örnek almayan kızını yıllarca zindanlarda hapsetmiştir.

Son düzenleme:
Judge diyorum. Diğerlerinden farklı olarak, çocuklarının arasındaki kavgaya bile karışmayan birisi.

Big Mom ve Judge direkt evlatlarından fayda etmeyi amaçlayan kişiler. Diğerlerinin evlatlarını tehlikeye attıkları bir durum yok çünkü sakin muhitlerde büyüdüler ve kendileri istemedikçe başlarını belaya sokacakları bir durum yoktu. Big Mom ve Judge kötü.

Yasopp ve Dragon'un yaptıkları birbirlerine eş değer şeyler çocuklarını kendi hallerinde bırakıp kendi hayatlarını yaşamışlar ha yine iyi bir ebeveyn değiller de Judge ile kıyaslanınca iyi kalıyorlar Judge direkt olarak çocuğunu dışlamış birisi Big Mom'da kendi çocuklarını siyasi amaçlarla evlendirmesi falan sıkıntı en azından kendi korsan bayrağı altına alarak çocuklarını dış dünyadan koruduğunu düşünüyorum oyum çocuğunu ölüme terk eden Judge'ye

Garp listedekilere göre bir tık daha iyi en azından ilgilenmiş. Ama gerisini at çöpe gitsin.
Big Mom ve Judge direkt evlatlarından fayda etmeyi amaçlayan kişiler. Diğerlerinin evlatlarını tehlikeye attıkları bir durum yok çünkü sakin muhitlerde büyüdüler ve kendileri istemedikçe başlarını belaya sokacakları bir durum yoktu. Big Mom ve Judge kötü.
Birinin anası hasta tek başına öbürü zaten haberi yok oğlundan ölümlerden ölüm beğenip bugün de bu tehlikeyi atlatayım diye yaşıyor çocuk, beyazbıyık desen evladım dediği ölse umurunda değil. 61 kere yüzüne tükürsen az bunların.

Judge ve mom en azından başlarında durmuş, Dragon ise daha kendi çocuğunu umursamadan dünyayı dert etmiş yersen, sabo luffy anlatırken, boş ver onu Robin ne yapıyor diye soran bir devrimci. Yasop için konuşmaya gerek yok. Kaptan Kuro oğlunu öldürse benim oğlum vardı diye hatırlamaz bile.

Burada Garp'ın suçu yok, hatta elinden geldiğince ilgilenmiş, büyük ihtimalle luffy ve Ace'yi toplumdan uzak tutmak için böyle yaptı. Ama aile her şeydir, Ace idam ettirmeyecekti ya da hiç gitmeyecekti Mf'ye. Büyütürsen yanlışı yoktu ama Mf'yi unutmayız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık