Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62

dusau

herkes goro goro demiş ama kimseyi öldüremeyen yıldırım ne işe yarayacakki. Benim oyum yami yami ye gitti. Sebebi; karasakal yıllarca aramış ve kayıt edilen en korkunç meyve olduğunu söylüyor. Zaten o meyve sayesinde gura guranında gücünü çalabildi. Yani listedeki diğer tüm meyvelerin kullanıcıları bir şekilde ölürse yami yami ile çalınabileceği için ve bununla beraber yami yamiyede sahip olunacağı için cevap açık aslında.

herkes goro goro demiş ama kimseyi öldüremeyen yıldırım ne işe yarayacakki. Benim oyum yami yami ye gitti. Sebebi; karasakal yıllarca aramış ve kayıt edilen en korkunç meyve olduğunu söylüyor. Zaten o meyve sayesinde gura guranında gücünü çalabildi. Yani listedeki diğer tüm meyvelerin kullanıcıları bir şekilde ölürse yami yami ile çalınabileceği için ve bununla beraber yami yamiyede sahip olunacağı için cevap açık aslında.
"Through unknown means he acquired the extremely destructive powers of the Gura Gura no Mi from the dead body of Whitebeard."
"Gura Gura meyvesini bilinmeyen bir yolla Beyazsakal'ın ölü vücudundan almıştır"

"Marco speculated that this was possible due to an unstated peculiarity unique to Blackbeard himself, having to do with an 'atypical body structure' of some sort."
"Marco'nun söylediğine göre bu(iki meyveyi aynı anda kullanmak) faklı bir vücut yapısına sahip olduğu için Teach'e özel bir durumdur."

http://onepiece.wikia.com/wiki/Marshall_D._Teach#Devil_Fruits

Goro Goro no Mi tabikisi. yıldırımdan büyük güç mü var . belgeselde duymuştum bi yıldırımın ortalama sıcaklığı güneş yüzeyinin 4-5 katıymış :O akainu'nun ace'i hiyerarşik olarak yenmesi gibi enel'in meyvesi de akainu'nunkini eziyor. teach'in ki içinse getirdiği yarardan çok götürüsü var bence de

Benim anlamadığım yami yami no mi'nin zıttı pika pika no mi olması lazım.Ama yami yami no mi en güçlü denirken Karasakal tarafından Kizaru'nun pika pika no mi'sinin gücünü çok kısmışlar.

dusau

"Through unknown means he acquired the extremely destructive powers of the Gura Gura no Mi from the dead body of Whitebeard."
"Gura Gura meyvesini bilinmeyen bir yolla Beyazsakal'ın ölü vücudundan almıştır"

"Marco speculated that this was possible due to an unstated peculiarity unique to Blackbeard himself, having to do with an 'atypical body structure' of some sort."
"Marco'nun söylediğine göre bu(iki meyveyi aynı anda kullanmak) faklı bir vücut yapısına sahip olduğu için Teach'e özel bir durumdur."

http://onepiece.wikia.com/wiki/Marshall_D._Teach#Devil_Fruits
Teach'e özel olan durum ikisini aynı anda efektif olarak kullanabilimesi olabilir. Teach elbette bir şeyler hesaplayarak bu meyveyi aradı yıllarca. Yani bu konu belirsiz ama bana göre teach'in beyazsakaldan meyveyi çalması kesinlikle yami yami ile alakalı. bence Teach yami yamiyi bunun için aradı ve marineforda geldi. Zaten wikiadada "speculated" terimini kullanmış yani sadece Teach'in 2 meyve kullanabileceğinin herhangi bir kesinliği yok. Aslında Oda bu konuya bir açıklık getirse iyi olur oh o Japonlar saçma sapan soruları soracaklarına şunları sorsalar ya sbsde :)

şimdi doğada bulunan bildiğimiz 4 temel element var. ateş, su, toprak, hava.
ateş için magu magu ve mera mera, hava için moku moku ve gasu gasu, toprak için suna suna ve numa numa, su için ise hie hie ve yuki yuki olmak üzere ikişer adet logia meyvelerimiz bulunmakta.
kalan üç meyve ise goro goro, pika pika ve yami yami meyveleri. bunlar için 5. element veya klasman dışı diyebiliriz. yani bu 3 meyve benim düşünceme göre şu anda en güçlüleri olarak görülüyor.

tabi ileride çıkabilecek hava ve toprak elementleri için daha iyi meyveler ile bu durum tersine dönebilir ama ben artık bunlarla ilgili çıkacak meyvelerin paramecia olacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık