Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Wb kimi öldürmüş? Anca ezikleri koramiralleri. Neyi kıvırayım? Demişim zaten amiral seviyesi sağ kol seviyesi adamlar alır diye. Sen okuduğunu anlamıyorsun.
Evet. Marinefordda gördük. Karşı tarafın eli nal toplamıyor. 1 tanesini bir yonkou alır. Diğerini de sağ kol seviyesi amiral seviyesi adamlar toplu halde dalar alır.
Sen ne yazdığını ne okuduğunu biliyor musun açık açık amiralsiz denizciler bir yonkou alır demişsin,ne yok ben farklı bir şey dedim havalarına giriyorsun açıkça demişsin işte.

Son düzenleme:
Adamın savaş başlamadan önceki yediği kılıç var. Ona rağmen kalp teklemesiyle diz çökene kadar adam başka çizik almadı. Kalbi yüzünden karnında delikle dolaştı adam.

O durumdayken adamı artık yonkou seviyesi sayma. Kılıç neyse de o meigo’yu kalbi yüzünden yemese neler olurdu bilmiyoruz. “Anca ezikleri koramiralleri” diyorsun da adam koca marineford’la o haldeyken savaşırken bi de 2-3 amiral mi öldürsün? Akainuyu zaten yürüyen ceset haliyle yendi. Ölecek diye bıraktı onu da. Bi tane daha mı indirsin?
Yonkou 2 amiral alamaz diyor forumun büyük kısmı. Sen yaşlı, hasta, karnında delikli adamın tüm marinefordla dövüşürken bi yandan amiral öldürmemesine laf atıyorsun.

Onu da geçtim adam zaten ada yıkılmasın diye kendini tutuyor(çok belli edildi). Amaç ace’i kurtarmak yerine marineford’u yoketmek olsa zaten çok farklı dövüşürdü.

Akainu 2 darbeyle indi. Evet sıradan darbe değildi ama wb de tam gücünde değildi ayakta zor duruyor. Sadece wb’ye özel desek bile kaido da bound man’a tek attı. Big mom’ın tayfası da big mom’ı durduramayacaklarını çok net belli ettiler.

Nerdeyse her yonkou’nun komutanlardan çok çok ayrı ligde olduğu belli edildi. Bu kadar güçlü bi karaktet 3-4 tane komutanı yenebilir.

Komutanlar seviye olarak çok aşağıda olmasa da amiraller kadar ölümcül değil. Meigo direk kalbi alıyor, buz kemiklerine kadar donduruyor, lazer herşeyi deliyor. Ama komutanlarda yonkou indirecek güç görmedik.

Evet. Marinefordda gördük. Karşı tarafın eli nal toplamıyor. 1 tanesini bir yonkou alır. Diğerini de sağ kol seviyesi amiral seviyesi adamlar toplu halde dalar alır.
Sen ne yazdığını ne okuduğunu biliyor musun açık açık amiralsiz denizciler bir yonkou alır demişsin,ne yok ben farklı bir şey dedim havalarına giriyorsun açıkça demişsin işte.
Diğerini de sağ kol ve amiral seviyesi adamlar toplu halde dalar alır ne demek? Sen hakikatten okuduğunu anlamıyorsun. Şaka gibisin valla. Ben amiral seviyesi adamlar dalar alır demişim zaten. Sense amiralsiz alırlar diye anlıyorsun valla şaka gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık