Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Sanki katakuri en güçlüleri çıkacakmış gibi geliyor bana. Açıkçası sağ kollardan daha yüksek seviye beklerdim ve diğerlerinin daha güçlü çıkmasını isterim. Ama başka bi sağ kolun kata kadar şişirileceğini sanmıyorum. Adama tapıyorlardı resmen. Luffy çok erken sağ kol indirdi.

Bir de luffy bu adamı yenince hikaye gereği tüm sağ kolları geçmiş olmalı bence. En güçlüleriyse daha iyi olur. Luffy’nin sadece yonkouları geçmesi gerekir artık. Hala luffy’den güçlü olan sağ kol yoktur.
Yalnız değilsin bende Katakuri diyorum diğerlerinin ödüllerinin etrafa daha çok zarar verdiklerinden dolayı arttığını düşünüyorum Katakuri ise pek dışarı çıkan birisi değil.

Beklentim Beckman. Hakisi uçuk çıkacak bu elemanın. Ayrıca sağkollar arası denge harbiden olmak zorunda değil. Yonkolar arası bile çok fark çıkabilir. Ace, 2 yıl daha geçseydi Marco seviyesini bayağı aşmış olurdu ama Wb tayfası yine bir yonko oluşumuna gözünü karartamazdı.

Edemez. Marinefordda gördük. 1 tanesinin leşi çıktı. Karşı tarafta kayıp yok. Shanks de dalsa ölecekti.
Sen nerenden okuyorsun seriyi?
1.whitbeard'a kendi adamı kalbine sapladı hazırlıksız yakalandı aynı zamanda hastaydı serumlara bağlıydı.
2.whitebeard'a amiraller, kendi adamı, karasakal korsanları, saldırıları sonucu öldü ,onu öldüren çöp seviyesi denizci erleri değildi.
3.karşı tarafta kayıp olmadığını nereden biliyorsun bu kadar emin konuşuyorsun whitbeard'in öldürdüğü denizci sayısı kaçtı kim bilir.(sakın ha aksini idda etme bana manga sayfası aratma)
4. amiralleri niye katıyorsun işin içine sen diyorsun ki bir ordu yonkouyu alır bre kör cahil bu yonkoular ada yok edecek seviyede insanlar sen gelmiş topun merminin işlemediği heriflere ordu alamaz diyorsun.

''Evet. Marinefordda gördük. Karşı tarafın eli nal toplamıyor. 1 tanesini bir yonkou alır. Diğerini de sağ kol seviyesi amiral seviyesi adamlar toplu halde dalar alır''
bu yorumunu'da koydum sonra kıvırma yok ben aslında amiralleri'de kattım işin içine diye.

Son düzenleme:
Yalnız değilsin bende Katakuri diyorum diğerlerinin ödüllerinin etrafa daha çok zarar verdiklerinden dolayı arttığını düşünüyorum Katakuri ise pek dışarı çıkan birisi değil.
Kata'nın ödülünün öyle olmasının sebebi %100 ondan zaten.Jack gibi en fazla Cracker seviyesi olan bir keko bile ada basarak 1 milyar beli ödüle sahip olmuş.Bm korsanları Kaido korsanları kadar aktif değil bu bir gerçek.

Sen nerenden okuyorsun seriyi?
1.whitbeard'a kendi adamı kalbine sapladı hazırlıksız yakalandı aynı zamanda hastaydı serumlara bağlıydı.
2.whitebeard'a amiraller, kendi adamı, karasakal korsanları, saldırıları sonucu öldü ,onu öldüren çöp seviyesi denizci erleri değildi.
3.karşı tarafta kayıp olmadığını nereden biliyorsun bu kadar emin konuşuyorsun whitbeard'in öldürdüğü denizci sayısı kaçtı kim bilir.(sakın ha aksini idda etme bana manga sayfası aratma)
4. amiralleri niye katıyorsun işin içine sen diyorsun ki bir ordu yonkouyu alır bre kör cahil bu yonkoular ada yok edecek seviyede insanlar sen gelmiş topun merminin işlemediği heriflere ordu alamaz diyorsun.

''Evet. Marinefordda gördük. Karşı tarafın eli nal toplamıyor. 1 tanesini bir yonkou alır. Diğerini de sağ kol seviyesi amiral seviyesi adamlar toplu halde dalar alır''
bu yorumunu'da koydum sonra kıvırma yok ben aslında amiralleri'de kattım işin içine diye.
Wb kimi öldürmüş? Anca ezikleri koramiralleri. Neyi kıvırayım? Demişim zaten amiral seviyesi sağ kol seviyesi adamlar alır diye. Sen okuduğunu anlamıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık