Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Metal Kullanıcısı

Yalnız o teknik saldırıda simgesel diye düşünüyordum ben.Toriko çatal atarken çatal şeklinde kesici biçimde hasar veriyor gibisinden ama gerçekten üretebiliyorsa konulabilir.Tabii öyleyse de saçma,çünkü bu gücün altyapısı hiç açıklanmadı.Diğer kralların aksine.Nerden oluşturuyor metali havadan mı geliyorlar. :/
Saldığı kaloriye şekil veriyor Toriko ve fırlattığı çatal bıçak çelik kadar sert oluyor. Yapılan açıklama bu kadar. Bundan dolayı zaten tereddütte kaldığım için almadım ankete. Diğerleri doğadaki metali eğip bükerken Toriko enerjiden metal sertliğinde bir cisim yaratıyor. Madeni Ruh'un aynısı aslında, pek farkı yok.

Saldığı kaloriye şekil veriyor Toriko ve fırlattığı çatal bıçak çelik kadar sert oluyor. Yapılan açıklama bu kadar. Bundan dolayı zaten tereddütte kaldığım için almadım ankete. Diğerleri doğadaki metali eğip bükerken Toriko enerjiden metal sertliğinde bir cisim yaratıyor. Madeni Ruh'un aynısı aslında, pek farkı yok.
Tamam o zaman.Yok yok aynısı değil madeni ruh farklı adam kendine altından kol yapmış bence o farklı.Gümüş falan diyor direk.Madeni ruh ve enerjiden üretiliyor olabilir ama sonuçta metale dönüşüyor.Doğa enerjisi olduğu için.Torikodaki olay tekkaiye benziyor o halde.

Sasha'yı güncelledim. Kandaki demiri kontrol edip kılıç yapabiliyormuş, 12. bölümde aşıyor kendini.

Belki ilerde Kid'de de görürüz bu performansı. Her taraf kan gölü olduğunda kendisine kandan kılıç yapar. :D

Magnetodur,mjölnir'i kullanabilmiştir gücüyle,astroide üs kurmuş.dünyanın manyetik alanıyla oynamıştır.daha ne yapsın etkileyicilik konusunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık