Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Metal Kullanıcısı

Hepsine bakmamışsın yahut iyi bakamamışsın demek ki. :) Magneto'yu en etkileyici yapan nedir yahut onu diğerlerinden ayıran nedir ? Manyetizmayı çoğu kullanıyor zaten, 3. Kazekage - 4. Kazekage - Toki - Kidd - Risotto - Sasha manyetizma kullanıcıları. Bunların hepsi üstüne gelen mermiyi durdurabilir, metale şekil ve yön verebilir. 4. Kazekage belki yapamaz çünkü tam kapasite gösterilmedi. Altına şekil veremiyor gibi duruyor ama diğerleri rahat yaparlar. Magneto'yu başka hangi özelliği onu diğerlerinden ayırıyor ? Manyetizma sayesinde uçabiliyor ama onu Rilldo manyetizma kullanmadan yapıyor. Yani demek istediğim oy verebilirsiniz, o ayrı bir şeydir ama onla kimse yarışamaz demek iyi incelememek demek oluyor. Magneto'dan fazlası olan karakterler var çünkü ankette. :)
Sen karakterleri biraz tanıtmış ve gif koymuşsun, hepsi benzer özelliklere sahip içinde bir tek ilgimi 11 numara çekti acaba dedirtti ama Magentonun filmdeki sahnesi insanın aklına gelince diğer karakterler bunu yapabilir mi bilmiyorum. Adam koca asma köprüyü zorlanmadan söktü çıkardı yerinden. Diğer karaterlerinin gücünün sınırı mı değil mi onu bile bilmiyorum.

Magneto koskoca boğaz köprüsünü ve stadyumu havalandırıp şov yaptıktan sonra açıkçası en güçlünün bir başkası olması beni ilgilendirmiyor.Daha etkileyici ve havalısı yok.Duruşu yeter. :cool:

Magneto koskoca boğaz köprüsünü ve stadyumu havalandırıp şov yaptıktan sonra açıkçası en güçlünün bir başkası olması beni ilgilendirmiyor.Daha etkileyici ve havalısı yok.Duruşu yeter. :cool:
O dediğini Kidd ve Toki de yapabilir. :) Neden Magneto, daha popüler olduğu için. Bu cevabı duymak istiyorum, kılıf uydurmaya gerek yok. :D

O dediğini Kidd ve Toki de yapabilir. :) Neden Magneto, daha popüler olduğu için. Bu cevabı duymak istiyorum, kılıf uydurmaya gerek yok. :D
Yaparken gördük mü ki görmedik galiba o zaman önemi yok,hem yapsalar bile aynı karizma altında yapamayacakları için aynı etkiyi vermez.Çok güçlü olmanın da bu konularda dezavantajı var.Öyle bir anda uçurmanın bir anlamı yok.Yavaş yavaş havalandırıp harekete geçirecek sınırları zorladığını hissettirecek.

Kidden şüpheliyim One Piece evrenin yeteneklerin sınırı oluyor :W
Örn ; Sınırlı bara bara , gomu gomu , cerrah cerrrah yetenekleri gibi ...
Kidinde yeteneği belli bir yere kadar kısıtlıdır. Veya çok yorucu :/ Magneto kasmıyor bile :W

OP serisinden 3 karakter var ankette ancak aldıkları oyların toplamı her 10 kişiden 1'ine bile tekabül etmiyor, bu iyi bir şey. :)

Aslında Magneto'nun DC versiyonunu da alacaktım ankete ama doğru düzgün comics sayfası bulamadım, var olanlarda da pek bir güç gösterisi yoktu ve Green Lantern'den tokat yiyordu. :( Birkaç sayfa atayım ;

Annem. Metal kepce ile tam 12'den vurdugunu bizzat dogrulamisimdir.

Not : "Diger" secenegini birtek ben secmisim. Annem sag olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık