Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Kukla Ustası

Phillip Masters'ı bilmeyen nesil mi olur lan. :( Şunu paylaşayım da izleyin madem.

[video=youtube;WNiBum-prak]http://www.youtube.com/watch?v=WNiBum-prak[/video]

Phillip Masters'ı bilmeyen nesil mi olur lan. :( Şunu paylaşayım da izleyin madem.

[video=youtube;WNiBum-prak]http://www.youtube.com/watch?v=WNiBum-prak[/video]
Bu dizideki versiyonunun çizgi romandaki ile alakası yok, lütfen Marvel heveslisi arkadaşları yanlış yönde etkilemeyelim.

Xantho

En etkileyici kukla ustası, aralarında beni en çok etkileyen Neferpitou'dur. HunterxHunter'ın başarasındaki en önemli unsurlardan biri olduğunu düşünüyorum. Ama güç olarak bakarsak Doffy en güçlüsü gibi.

Teke tek dövüşte Hama'yı alabilecek biri var mı? Bilmediğimden soruyorum, çok güçlü geldi çünkü.
Hama 2 eliyle en fazla 2 kişiyi kontrol edebiliyor. Yani daha fazla kişiyi kontrol edebilenler [Sasori, Neferpitou, Kabuto, Nagato, Legato, Leonof] gibi kukla ustaları Hama'yı 1 vs 1'de yener bence. Düşün işte Sasori çakra ipleriyle 100 tane kuklayı kontrol edebiliyor. Hepsini salsa Hama hangi biriyle baş edecek ? :D

Hama 2 eliyle en fazla 2 kişiyi kontrol edebiliyor. Yani daha fazla kişiyi kontrol edebilenler [Sasori, Neferpitou, Kabuto, Nagato, Legato, Leonof] gibi kukla ustaları Hama'yı 1 vs 1'de yener bence. Düşün işte Sasori çakra ipleriyle 100 tane kuklayı kontrol edebiliyor. Hepsini salsa Hama hangi biriyle baş edecek ? :D
Pardon ben alayını kontrol edebiliyor sanmıştım. Sağol bilgi için.

Pardon ben alayını kontrol edebiliyor sanmıştım. Sağol bilgi için.
Sadece kan bükücülük yaparsa teke tekte herkesi yener. Kukla sayısının önemi yok. Ama sasorinin vücudunda kan olmadığı için sasoriye bişey yapamaz. Tabi hamanın tek yeteneği kukla değil. Suyu ve içinde su olan herşeyi bükerekte savaşabilir. Yani baya güçlü bence.

Sadece kan bükücülük yaparsa teke tekte herkesi yener. Kukla sayısının önemi yok. Ama sasorinin vücudunda kan olmadığı için sasoriye bişey yapamaz. Tabi hamanın tek yeteneği kukla değil. Suyu ve içinde su olan herşeyi bükerekte savaşabilir. Yani baya güçlü bence.
Kukla sayısının nasıl önemi yok? Nagato vs Hama olsa mesela, Nagato dağın başında bekleyip Pain'in 6 yolunu gönderecek Hama'ya. Hama bunlardan 2'sini idare edip 2'sine saldırsa, boşta 2 tane kalır ve alırlar Hama'yı.

Ha eğer kuklaları kaldırıp 1 vs 1 yaptıracak olursan, o zaman da devreye hız girer. Kim önce davranırsa o kazanır. Dof vs Hama olsa, Dof yakalarsa Dof kazanır, yakalayamazsa Hama kazanır.

Ama her türlü Legato daha güçlü Hama'dan. Yani Hama Legato'yu yakalasa, yine Legato kazanır, çünkü yemek yerken katliam yapabilen bir abimiz bu. Elini kolunu sallamasına falan gerek yok, bakışı yetiyor yakalaması için. :D

Son olarak burada tabi ki kukla yeteneklerine bakıyoruz, diğer yeteneklerini karıştırırsak çok absürd durumlar çıkar ortaya. Neferpitou alayını üstüste koyar döver muhtemelen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık