Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Beğendiğiniz Spor Animesi

Tsubasa dışındakileri izlemediğimi söylediğim için herhalde birazdan taşlanırım :D Ancak slam dunk efsanesini ben bile duydum.Zamanında japonları basketbola başlatabilecek kadar etkiliymiş.Anket sonucu isabetli olmuş.

thosy

Anime olarak Hajime no Ippo daha iyi, Slam Dunk'ın mangası efsane ama animeyi çok beğenemedim.

tabikii SLAM DUNK eğer bitirebilseydiler harika olurdu ama ben inanıyorum ki tekrar animeye uyarlanacak :) eğer Tsubasa serisi adam gibi animeye uyarlansaydı çok kaliteli olabilirdi ilk 100bölümden sonra bi cacık olmaz :)

not: arkadaşlar basketbolla ilgili bir anime daha vardo bücür bir velet basket oynuyordu komedi tarzı süper bir anime burda çevirisi başlanmıştı sonra bırakılmıştı isimini bilen varmı elimdeki tüm bilgi bu

tabikii SLAM DUNK eğer bitirebilseydiler harika olurdu ama ben inanıyorum ki tekrar animeye uyarlanacak :) eğer Tsubasa serisi adam gibi animeye uyarlansaydı çok kaliteli olabilirdi ilk 100bölümden sonra bi cacık olmaz :)

not: arkadaşlar basketbolla ilgili bir anime daha vardo bücür bir velet basket oynuyordu komedi tarzı süper bir anime burda çevirisi başlanmıştı sonra bırakılmıştı isimini bilen varmı elimdeki tüm bilgi bu
Hideyoshi den bahsediyorsun Galiba :D Buzzer Baeter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık