Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Millicent, Malenia'nın kızı... Malenia'nın saldığı rot sonucu doğuyor. Malenia'ya, daha doğrusu Rot tanrıçasına tapan Kindredlar onu valkyrie dönüştürmeye çalışıyorlar. Böylece Malenia tanrıçalığa yükseldiğinde valkyrie olarak onun yanında savaşabilecekti.
Çiçek olunca kesin ölüyorlar mı? Malenia ve Millicent?

Çiçek olunca kesin ölüyorlar mı? Malenia ve Millicent?
Rot, çürümeyi ve yeniden doğuşu simgeliyor. Zaten farkedersen Malenia'yı yendimizğide "slay" d yazı çıkardı çıkmadı,normalde bosslar ölünce çıkıyor. Bir de Rykard'ta çıkmadı bu, o da "A serpent never dies" diyerek geri döneceğinin ipucunu verdi.

Malenia bir gün yeniden doğacak, Millicent'en emin değilim. Daha çok Malenia'nın bir parçası gibi bir şeydi o kızcağız, belki Malenia'ya geri döner o parçası.

Ben bu oyunu defalarca bitirdim.Oynamadığım tek build Faith di bir de Faith buildi ile sıfırdan başlayayım dedim.Normal şartlarda sıkılmam gerek artık herşeyi görmüş olmam gerek ama hala yeni şeyler keşfediyorum ve hala saatlerimi alıyor.Şüphesiz tarihin en iyisi ve daha iyi gelir mi şüpheli? Rdr 2 ,Gta 5 ,Gow, Last of us,witcher 3 ,Baldurs gate 3 muhteşem oyunlar kendilerini defalarca oynatan oyunlar ama Elden Ring deki olay başka bir olay normal bir durum değil bu.Bundan çok daha büyük haritalara sahip açık dünya oyunları vardır ama bundan daha dolu ve her oynayışta farklı bir gizem keşfedebileceğiniz yoktur.Baldurs gate buna biraz yaklaştı ama yakın zamanda bitirdim onu da hala Elden Ring e yetişebilmiş değil.

Ben bu oyunu defalarca bitirdim.Oynamadığım tek build Faith di bir de Faith buildi ile sıfırdan başlayayım dedim.Normal şartlarda sıkılmam gerek artık herşeyi görmüş olmam gerek ama hala yeni şeyler keşfediyorum ve hala saatlerimi alıyor.Şüphesiz tarihin en iyisi ve daha iyi gelir mi şüpheli? Rdr 2 ,Gta 5 ,Gow, Last of us,witcher 3 ,Baldurs gate 3 muhteşem oyunlar kendilerini defalarca oynatan oyunlar ama Elden Ring deki olay başka bir olay normal bir durum değil bu.Bundan çok daha büyük haritalara sahip açık dünya oyunları vardır ama bundan daha dolu ve her oynayışta farklı bir gizem keşfedebileceğiniz yoktur.Baldurs gate buna biraz yaklaştı ama yakın zamanda bitirdim onu da hala Elden Ring e yetişebilmiş değil.
400 saat oynamış biri olarak; şu buildi yapam, şu karakteri tasarlayam diyorum hala. Öyle bir oyun Elden Ring

Tekrar oynanabilirliği bir iyi oyun kriteri olarak ele almayı doğru bulmuyorum. Ki ER sahip olduğu dünya ve bölüm tasarımlarıyla bu konuda ciddi anlamda zayıf bulduğum bir oyun.
Nasıl zayıf ya? Tam aksine diğer souls oyunlarında olmadığı kadar sana oynama özgürlüğü sunuyor. Asıl diğerlerinde yeniden oynanabilirlik zayıftı. :/

Nasıl zayıf ya? Tam aksine diğer souls oyunlarında olmadığı kadar sana oynama özgürlüğü sunuyor. Asıl diğerlerinde yeniden oynanabilirlik zayıftı. :/
İkinci turun yarısında içim sıkılmıştı ne yalan söyleyeyim. Hem keşif hissine yaslanan bir oynanışta keşif hissini kaybedince nasıl olması gerekiyordu ki 🤔
Bunu kötü olarak değerlendirmiyorum bu arada. Çünkü ilk deneyimde alınan haz inanılmaz derecede yüksek.

İkinci turun yarısında içim sıkılmıştı ne yalan söyleyeyim. Hem keşif hissine yaslanan bir oynanışta keşif hissini kaybedince nasıl olması gerekiyordu ki 🤔
Bunu kötü olarak değerlendirmiyorum bu arada. Çünkü ilk deneyimde alınan haz inanılmaz derecede yüksek.
Kötü dedin demiyorum zaten. Fakat, diğer souls oyunlarında hiç yok o zaman bu. Çünkü Elden Ring sana düşmana yaklaşım olarak daha fazla olanak sunuyor. Oyunu mesala sadece lineer bir rotadan da bitirebilirsin, her yeri keşfedebilirsin de...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık