Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

E-kitap mı, Basılı Kitap mı?

Hangisini daha sık kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    100
E kitabin okunurlugu yok benim icin. Bir ruh, bir hissiyat alamiyorum. Sarmiyor hic bir sekilde. Okuduguma kendimi hic bir sekilde veremiyorum. Ki kitap icin agac kesiliyor dogruda bu e kitaplari okudugunuz seycikler yerden bitmiyor xd...

E-kitaptan kıyas tablet tarzı ise normal kitaptan çok farkı yok gözümde ama telefondan kitap okumak o kadar rahat ve erişebilir ki basılı kitabın hiçbir özelliği cazip gelmiyor.

İkisi de :D
Eğer beleşekitapnoktakom'dan edinmiyorsan e-kitap her açıdan muhteşem bir şey. Elimin altında basılı bir kopyasının olmasını mutlaka istediğim kitaplar da oluyor. Bir de kindle falan almak istiyorum da malum kur farkı mahvediyor insanı. Sırf basılı kitap tercih edip bir yandan da e-kitap karalayanlar muhtemelen sadece materyalist oldukları için matbaa fetişlerinden ötürü böyle yapıyorlardır. Halbuki ikisini birden okuyup hala kitap fetişisti olmaya devam edilebilir. Farkında değiller. :D

Kütüphaneden alıyorum son zamanlarda. Tabii evde de bir miktar basılı kitap var. Mesela Harry Potter kitaplarımın yeri ayrı bende

Kobo fiyatları düşse bu sefer alacağım :/ Clara ile Libra arasında kaldım.

İmkanım olsa e-Kitabı yaygınlaştırma çalışmaları yapardım. Mümkün mertebe çok fazla kaynağın haklarını alıp kaliteli ve sesli e-kitap haline getirirdim. Aynı anda birden fazla çevirisini yaptırır tercihe göre parça parça farklı dillerden art arda okuma/dinleme seçeneği koyardım.

İmkanım olsa e-Kitabı yaygınlaştırma çalışmaları yapardım. Mümkün mertebe çok fazla kaynağın haklarını alıp kaliteli ve sesli e-kitap haline getirirdim. Aynı anda birden fazla çevirisini yaptırır tercihe göre parça parça farklı dillerden art arda okuma/dinleme seçeneği koyardım.
Sesli kitabı da katacaktım vazgeçtim. Çok kullanılmıyor diğer ikisi gibi.

Üye silindi 1004

İlericilikle kafayı bozmuş olsaydım net E-kitap derdim. Romantik ve ağlak olsaydım da basılı kitap derdim. Bu yüzden herkes keyif aldığını okusun bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık