Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    351
Yo hayır yonkou olmakla, yonkou oluşumunu gayet doğru yaptığımı düşünüyorum.

Hükümette sürüce koramiral var ( Ki bunların 2'si Wb'den özel saldırılar yiyerek yenilmiş koramiraller, hatta birisine Wb deprem meyvesiyle birlikte 2 atmıştır çok güçlü ataklarla, yani içlerindeki devler bile sıradan devler değiller ) , cp0 var, Vegapunk'ın Schibukailer yerine değiştirilecek kadar ileri gidilen ve o kadar güvendiği YENİ İCATLARI VAR. Koramiral altı seviyedeki adamlar zaten, yonkou'nun dandik pleblerini tutar buna emin olabilirsiniz.

Ki ben 2 amiral=1 yonkou mantığı ile gittim orada KAPTAN MESELESİNDE! , aslında doğru olan bu da değilde neyse oralara giresim yok şuan. Yani İm+Gorosei+3 filo amirali+ 3 amiral+2 amiral adayı = 14 kişi ediyor. Bunların hepsini İm Gorosei ve Filo amirallerini sıradan amiral olarak söylesek bile 7 tane yonkou çıkıyor buradan. Yani bir zahmet İm'ide filo amirali ve amirallerden üstte tutayım.

Shanks'ın ve Teach'ın tayfasının daha özel olduğunu hesaba katsak bile, bu yazımdaki 2.paragraftaki yazımda belirttiğim üzere toplamda 4 yonkou oluşumu ediyorlar. Hadi o da olmasın birazcık altı olsun 3 buçuk yani :D Ki bu en kötü ihtimal bunu göz ardı ediyorsunuz.

Abi adamlar kaido ile linlin ittifak yapınca neredeyse altına yapacaklardı ama beyaz sakalı yensiler yani bir younkodan daha güçlü ama iki younko etmez zaten güç dengesi bu yüzden var younkolar kafalarına buyruk hareket ettiği için yani birleßik olsa bir şey yapamazlar

1 tane yonkounun kendi yonkou oluşumuna solo gidebileceğini ,hatta doğru dürüst hasar bile almayacağını bazıları anlamamış herhalde.Yazık cidden.
Usta ben onu en kötü ihtimale tabi tutarak söyledim. 3 komutan = 1 yonkou mantığıyla gittim bu yüzden. Bu ihtimalde bile hükümet toplamda 4 yonkou eder zaten bunu dile getirmek için yazmıştım onu, yazımın amacı o idi.

Yoksa bunun tartışılması bile boş zaten bana göre ;)

Usta ben onu en kötü ihtimale tabi tutarak söyledim. 3 komutan = 1 yonkou mantığıyla gittim bu yüzden. Bu ihtimalde bile hükümet toplamda 4 yonkou eder zaten bunu dile getirmek için yazmıştım onu, yazımın amacı o idi.

Yoksa bunun tartışılması bile boş zaten bana göre ;)
Cp0 kaç amiral eder ?
Cp0 kaç yonko oluşumu eder ?

Bu sorulara cevabın ne olurdu...

Cp0 kaç amiral eder ?
Cp0 kaç yonko oluşumu eder ?

Bu sorulara cevabın ne olurdu...
Cp0'ın üye fazlalığı vardır bence, yani gördüklerimizle sınırlı değildir bence ki ben eski cp9 üyelerininde orada olduklarını düşünüyorum ve hakinin efectif kullanıldığı bu dönemde hepsi epey güçlü olmuştur şuan.

Dediğim gibi Kaç kişi olduklarına bağlı ama, toplamda 1 amiralde onlar eder bence en azından.

Cp0'ın üye fazlalığı vardır bence, yani gördüklerimizle sınırlı değildir bence ki ben eski cp9 üyelerininde orada olduklarını düşünüyorum ve hakinin efectif kullanıldığı bu dönemde hepsi epey güçlü olmuştur şuan.

Dediğim gibi Kaç kişi olduklarına bağlı ama, toplamda 1 amiralde onlar eder bence en azından.
1 amiral bence az ama sen bilirsin.

Yani amiral ,yonko farkını anlamak için dof'un pisikolojisini anlamak yeterli fujiye dayılanan dof kaidoyu duyunca ne yapıyor,tabi kaido,bm gibi yonkolar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık