Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
İyi bir dövüş sonunda Fuji alır.Meyvesini çok iyi kullanabileceği bir alan sonuçta,bu adamın meyve bence Kizaru'dan sonra gelir.Kolay bir vs olmaz.

Mihawk'ı bende en az amiral seviyesi görüyorum ama başka bir amiralle karşılaşsa kazanma ihtimali daha yüksektir bence.

Arkadaşlar, Kılıç Ustaları benim gözümde handikaplı karakterlerdir.
Yeterince Gücü ve Hakisi varsa bütün karakterler karşısında şansı vardır. Bahsettiğimiz adam ise Mihawk, bi Zoro, Vista değil.Adam söke söke En iyi olmuş.

Yonkuo Shanks'ın tayfasındaki elemanın Adada Shanks varken Tek basıyla adaya yaklasan Mihawk'ı gördüğünde verdiği tepkiyi bilmeyen yoktur. O adamı bulup sormalı: ''Kardes, senin arkanda Shanks varken Mhawk'tan neden bu kadar çok korktun?''
Shanks için Mihawk kolaylıkla yenebileceği bi Kılıç Ustası olsaydı o adam o tepkiyi verir miydi? Bence vermezdi.
Sonuçta kaptanı o adamı alt edecek, korkmasına, panik yapmasına gerek kalmazdı, kaptanının daha güçlü olduğunu bilseydi.
O adamın korkusunu ancak, Mihawk'ın Shanks için de önemli bir tehdit oluşuyla açıklayabiliriz.

Kaldı ki Mihawk, Shanks ile karşılaştığında,
Shanks: '' Keyfim yerinde değil, dövüşmek için geldiysen.''
Mihawk: ''Tek Kollu bir adamla dövüşme niyetim yok!''

Arkadaslar, bu muhabbeti anca iki karakterin denk oluşuyla açıklarız.
Hatta yonkouyu küçük gören, sen tek kollusun ben senin gibi çolakla savasmam, diyen bi Mihawk var!
Zorlamaya eziklemeye gerek yok. Yani Yonkou Seviyesi Mihawk için uçuk bir seviye değil.

Önce bir zorlanmadan Vista'yı yensin Mihawk.Çünkü Amiraller Vista'dan üstün olan Ace'i ve Jozu'yu Mihawk'ın Vista ile vs yaptığı süreden daha kısa bir sürede yendiler.

Ek olarak Vista yara bile almadı Mihawk karşısında.Dövüş uzayacak diye ertelediler.Uzasa tabiki Mihawk yenerdi ama Vista'ya harcadığı zaman bakıldığında Amiral seviyesinin altında.Ayrıca savaşta Luffy'ye düzgünce vuramadı bile.Ama tüm amiraller Luffy'yle dalga geçip tek atıyordu.

Arkadaşlar, Kılıç Ustaları benim gözümde handikaplı karakterlerdir.
Yeterince Gücü ve Hakisi varsa bütün karakterler karşısında şansı vardır. Bahsettiğimiz adam ise Mihawk, bi Zoro, Vista değil.Adam söke söke En iyi olmuş.

Yonkuo Shanks'ın tayfasındaki elemanın Adada Shanks varken Tek basıyla adaya yaklasan Mihawk'ı gördüğünde verdiği tepkiyi bilmeyen yoktur. O adamı bulup sormalı: ''Kardes, senin arkanda Shanks varken Mhawk'tan neden bu kadar çok korktun?''
Shanks için Mihawk kolaylıkla yenebileceği bi Kılıç Ustası olsaydı o adam o tepkiyi verir miydi? Bence vermezdi.
Sonuçta kaptanı o adamı alt edecek, korkmasına, panik yapmasına gerek kalmazdı, kaptanının daha güçlü olduğunu bilseydi.
O adamın korkusunu ancak, Mihawk'ın Shanks için de önemli bir tehdit oluşuyla açıklayabiliriz.

Kaldı ki Mihawk, Shanks ile karşılaştığında,
Shanks: '' Keyfim yerinde değil, dövüşmek için geldiysen.''
Mihawk: ''Tek Kollu bir adamla dövüşme niyetim yok!''

Arkadaslar, bu muhabbeti anca iki karakterin denk oluşuyla açıklarız.
Hatta yonkouyu küçük gören, sen tek kollusun ben senin gibi çolakla savasmam, diyen bi Mihawk var!
Zorlamaya eziklemeye gerek yok. Yani Yonkou Seviyesi Mihawk için uçuk bir seviye değil.
konuyla ilgisi yok ama bu sword bi üyelik vardı zoronun avatarı vardı o üyelik sana ait olabilir mi acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık