Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Mihawk alır.
Benim gözümde Yonkou-Amiral arası bir karakterdir.
Yonkou gücünde olsa şaşırmam ama bir amiral ile denk olsa hayal kırıklığına uğrarım. Benim gözümde Mihawk bu.

Bu adamı bir denizci alacaksa, o denizci Akainu olur, bence.
Garp ve Sengoku dahil, Mihawk karşısında denizcilere şans vermiyorum.
Anti-Mihawkcıların ajanımısınız la siz atmayın olum şöyle yorumlar yav

Xantho

Mihawk'ın ne kadar güçlü olduğu konusunda sadece varsayım yapabiliriz. Luffy'nin hayali KK olmaksa Zoro'nun hayalide en iyi kılıç ustası olup Mihawk'ı geçmek. KorsanlarKralı olacak tayfanın yardımcı kaptanı olacak bi adamında gücünün Amiral'den aşağı olacağını düşünmüyorum Rayleigh'den pay çıkartarak. Keza Beyazsakalın ve Mihawk'ın dediği gibi shanks'la eskiden beri günlük düellolalar atıyorlarmış. Seviyelerinin 3 aşağı 5 yukarı olması muhtemel. En fazla aralarında Sanji-Zoro farkı kadar bi fark vardır. Bundan yola çıkarak Mihawk'ın en az Amiral seviyesinde olduğunu belki bir yonkou kadar güçlü olmasada kafa kafaya savaşabilecek düzeyde olduğunu düşünerek Fuji'yi yener en azından yenilmez diyorum.

Mihawk alır.
Benim gözümde Yonkou-Amiral arası bir karakterdir.
Yonkou gücünde olsa şaşırmam ama bir amiral ile denk olsa hayal kırıklığına uğrarım. Benim gözümde Mihawk bu.

Bu adamı bir denizci alacaksa, o denizci Akainu olur, bence.
Garp ve Sengoku dahil, Mihawk karşısında denizcilere şans vermiyorum.
OWw hocam katlettirmişsin denizcileri şahingöze :D

%100 amiral emek istemiyorum Doftan ötürü, ha peki nerden belli Mihawk>Dof, burda devreye mangadaki duruşları ve kişisellik devreye giriyor. Bence amiral alır ama Mihawk onlara denk çıkabilir. Ha bide belki Doftan bile güçsüzdür. Göreceğiz artık:D

Mihawk kılıç ustalığı olarak Fujiye elini öptürür bence. Ama Fujide de aşırı sağlam meyve var. Sabo logia olmasa o yatay yerçekimi halı yapardı onu.

Çok zor vs olur ama Mihawk alır eninde sonunda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık