Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
techies e kesinlikle nerf gelmeli 1 lvl 1. lane mine 300 fiziksel vuruyor eger range hero yoksa elinde lane de kasma şansın yok net suicide açarsa zaten direk ölüm sebebi 2 lvl de en tehlikeli hero kesinlikle nefret ettim

techies e kesinlikle nerf gelmeli 1 lvl 1. lane mine 300 fiziksel vuruyor eger range hero yoksa elinde lane de kasma şansın yok net suicide açarsa zaten direk ölüm sebebi 2 lvl de en tehlikeli hero kesinlikle nefret ettim

Evet bu gün de benle aydının ağzına etti hero. Ama ben gülüyorum teche ölünce niyeyse. Komiğime gidiyor.

Tüm maçları birlikte oynadığım arkadaşım Techies hastası %54 win ratemi %52'ye düşürdü o kadar gereksiz bir hero ki earlyde istediğin kadar kill alsın genede 4 vs 5 oynuyorsun ve o maç dakika 80'e kadar uzuyor ve sonunda yeniliyorsunuz. Cidden çok gereksiz bir hero earylde istediği kadar ezsin latede hiç bir şey yapamiyor cidden sadece late heronuz rakibin herosundan daha iyi olsun her türlü kazanıyorsunuz. test ettim onayladım ne yazık ki

Her maça picklenmez zaten Tech. Ben karşıda 4 melee gördüm mü alıyorum direk hele takımda akıllı bir magnus veya pudge varsa alayına gider kralına tek mayın yapıyorsun.

Tüm maçları birlikte oynadığım arkadaşım Techies hastası %54 win ratemi %52'ye düşürdü o kadar gereksiz bir hero ki earlyde istediğin kadar kill alsın genede 4 vs 5 oynuyorsun ve o maç dakika 80'e kadar uzuyor ve sonunda yeniliyorsunuz. Cidden çok gereksiz bir hero earylde istediği kadar ezsin latede hiç bir şey yapamiyor cidden sadece late heronuz rakibin herosundan daha iyi olsun her türlü kazanıyorsunuz. test ettim onayladım ne yazık ki

Aynen dediğin gibi. En hard carry techiesin takımındaysa carry 6 slot olana kadar t3 kuleleri tutabilen bir hero. Hatta tek hero. Hiç de işe yaramaz olduğunu düşünmüyorum. Sadece sen farketmiyorsun. Adamlar oraya girersek team kill veririz düşüncesiyle t2den sonra pushlamıyorlar. Bir de sign falan geldi iyice paranoyak ediyor. Space created.

Techies ne benim takımımda olsun. Ne karşı takımda olsun . Joindota liginde normal pickler ile ilk maç ezdiğimiz takıma 2.maç techies picklediklerinde 70 dk sonunda yenildiğimizi bilirim. Yok böyle bir kanser hero çıldırtıyor insanı her koşulda.

Son düzenleme:
hocam kusura bakma ama senin arkadaşın noobmus demekki techies 4v5 demek değil. Birde early game de istediği kadar ezsin ne demek asıl late game daha çok iş yapıyor. Ben kaç tane işe yaramaz takımda maçları 60 70dk ya uzatarak oyun kazandırdım. Buyur sana 63 win oranlı 2-KDA ratio lu tech http://www.dotabuff.com/players/106224337. Emin ol kaybettiğim maçların bir çoguda senin zihniyette olup tech 4v5 mantık gibi oyun boyunca laf yapıp feedleyen adamlar yuzundendir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık