Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Kardo güncelleme sabah geldi ya bende heyecan yapmıştım bi baktım g.kore serverını tüm dünyaya açmışlar :D çokda önemliydi tüm derdimiz g. kore serverı neden bize kapalıydı . Açtılar bi rahatladımki sormayın .

Kardo güncelleme sabah geldi ya bende heyecan yapmıştım bi baktım g.kore serverını tüm dünyaya açmışlar :D çokda önemliydi tüm derdimiz g. kore serverı neden bize kapalıydı . Açtılar bi rahatladımki sormayın .
Saçmalama Rıdvan G.Kore bu. Aylardır uyuyamıyorum adamların server'i yok diye. :hoo:

YA NİYE HEYECAN YARATIYON REPORT
Ahahauahuahuahuhauhawuehawuehauwehauwheahue

Dandik immortallar çıkarsa kırarım laptobu.
Yok reyiz dandik çıkmasın diye uğraşıyorlar zaten hele 3. ler açılırsa efsane şeyler gelicek diyorlar bide 500 level üstü compu olan arklara çok sağlam bi kıyakları olacakmış international zamanı , puan aldım basmadan bekliyorum sırf o yüzden :D

Yok reyiz dandik çıkmasın diye uğraşıyorlar zaten hele 3. ler açılırsa efsane şeyler gelicek diyorlar bide 500 level üstü compu olan arklara çok sağlam bi kıyakları olacakmış international zamanı , puan aldım basmadan bekliyorum sırf o yüzden :D
500 level ne ya ben daha 30 yapamadım 29da kaldım. :hhh:

500 lvl olunca istediğin 10 kişiyi oyundan ihraç edebiliyormuşsun. Dikkat et Toprak.
500 level olan adam harbiden o hakkı kazanmalı :D Gerçi durdum düşündüm bir harcamalarıma bakayım dedim 2 senelik süre zarfında yaklaşık olarak 750-800 lira arası para atmışım steame :( 4 dolar harici onla da CS:GO almıştım diğerleri hep dota :( Allah belamı versin sorunum var.

Şu an rtz bigdaddy singsing aynı anda yayın yapıyor. İzlemek isteyen varsa.

Singsing donate için hedef koymuş aya yolculuk için 20 milyar lira şu an 50 dolarda. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık