Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Aslında en çok şikayet ve dalga konusu olan şeylerden biri karakter, ortam ve kıyafet tasvirleriydi kitaplardaki. İlk kitap biraz sıkabiliyor ve alışması zaman alabiliyor, umarım diğer kitapları okuma hevesin ve fırsatın olur, okunması gereken fantezi serilerinden.
Kitap okumadan soğudum valla soğuttu bu beni öneren herkes nasıl okudu acaba

Bu sahnenin üzerinde bir çatışma sahnesi yok. Neden bilmiyorum, traktör tekerleğinde yuvarlanırken ateş eden adamın olduğu sahneyi çıkarmışlar, oysa en etkileyici sahne oydu.
İnanmazsınız belki ama ben bu diziyi hiç izlemedim ve sahneyi sadece rivayetlerden dinledim. 02:10-02:36 arası bakışmaları muazzam. Kel adamın kafa yalama olmuş gibi sallanıyor aşağı yukarı. Sahnenin peşine adamların bıyıklı dayının arkasında ışınlanması Gora'daki ışınlanma sahnesinden bile muazzam. Akabinde bimde satılan 250ml kola şişesi büyüklüğünde atılan molotofun karşı tarafı ürkütmesine ayrı hasta oldum. Bıyıklı dayı arkasını dönünce gördüğü adamın kafa sallaması biraz önceki sahneye atıf galiba. Bir de ne ara geldin ne ara çöktün siper aldın varille de ayağa kalkıyon dedirten reis... Siper alan 3-5 kişi var gerisi ayakta o da güzel ama ayaktakilerin amaç ne? Saç siper de gözümden kaçmadı. Evin kapısında sadece belli bir bölgeye sıkmışlar kapı açılırken de gözüme o çarptı. İyi ki tekerlek sahnesini çıkartmışlar çünkü çok sırıtırdı bu sahnelerin içinde.

Ön kayıt yaptıranlara o kanki. Şimdi üye olmak isteyenlere 10 ay öde var :ühü:
Tamam işte benim o zamanlar paylaştığım ön kayıt olanıydı zaten:bilmem:
O kampanyaya 10 aylık dersek yanlış olur çünkü öyle bir kampanya yok. 10 aylık olan her normal üyelikte uygulanan normal 1 senelik üyelik indirimi.
Ha tek hatam o gün son gün olduğunu belirtmememdi:/

Silinmiş Üye

Tamam işte benim o zamanlar paylaştığım ön kayıt olanıydı zaten:bilmem:
O kampanyaya 10 aylık dersek yanlış olur çünkü öyle bir kampanya yok. 10 aylık olan her normal üyelikte uygulanan normal 1 senelik üyelik indirimi.
Ha tek hatam o gün son gün olduğunu belirtmememdi:/
Aynen, ön kayıtın son günü deseydin iyi olurdu da şu an 8 aylık görünmüyor yani o yüzden hala devam ediyormuş gibi oluyor sen 8 ay diyince. Kaçıranlar üzülsün ama içeriğe 10 ay fiyatı da iyi bence :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık