Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İnternete yazınca kataloğu paylaşan siteler var.

Şirketler deneme sürümünü kullanıcılar tarafından istismar edildiği için kaldırdı, neredeyse hiçbir şirket deneme sunmuyor artık.
Tamam kaldırsınlar da ilk kez bir piyasaya giriş yapan ürün için olabilirdi bence en azından 1 haftalık falan

Disney+ içerik olarak hoşuma gitti.Özellikle animasyon arşivi güzel.Marvel ve Star wars yapımlarını sevdiğim için onları da beğendim.National'ın çok güzel belselleri mevcut.Üyelik te donanımhaber forumdan bir gruba dahil oldum senelik 70 tl'ye mal oldu.Üye olmak isteyen varsa bu şekilde tavsiye ederim.Forumdan insanlar 4 kişi birleşip 1 senelik üyelik alıyorlar çok uyguna geliyor.

Mayans standart gidiyordu vasatın üzerine çıktığı nadirdi ta ki bu sezona kadar 4. sezon baya iyiydi ortalık fena karıştı :fool:

Erşan Kuneri'yi izlememiştim ama Kooperatif Kemal bölümüne baktım. Bölümün bendeki etkisi Erasmuslu Yamyam kıvamında oldu. Malum sahneden sonra toparlanmam yarım saat sürmüş olabilir. Müthişti.

İlgimi çektiğinden değil de meraktan bakayım dedim ne var acaba diye hiçbir yerde bulamadım. Yani ben buna üye olacak olsam niye ne olduğunu görmeden para vereyim ki? Bu işin de boku gerçekten çıkmaya başladı çok fazla servis çıktı piyasaya arada bir tvde yalandan oyalanmak için netflix yeter geri kalan her şey için korsan akar.
Ben de içerikleri merak ettiğim için bir Youtube yayıncısının yayını izlemiştim o içerikleri izlerken. Alsam mı almasam mı bilemezken almamaya karar verdim, bana boş içerikler varmış gibi geldi. İzlemek isteyen olursa Youtube linki.

Peaky Blinders bitti. Atmosferi çok güzel bir dizi olsa da senaryo kısmında aynı şeyi söyleyemem. Bazı eylemler arka planda gerçekleşiyordu ve kimi zaman bunlar kritik eylemlerdi. Neyse diziye dair güzel şeyler atmosferi yani dönemi, puslu havası olmakla beraber müzikleriydi. O zaman son şarkısını paylaşarak ben de yazımı bitireyim.

Bir süredir suits izliyorum ve gayet iyi gidiyor.

Bu zaman çarkı dizisinin kitabını okuyayım dedim ya çok zor ya aklımda hayallendiremediğim için anlayamıyorum
Aslında en çok şikayet ve dalga konusu olan şeylerden biri karakter, ortam ve kıyafet tasvirleriydi kitaplardaki. İlk kitap biraz sıkabiliyor ve alışması zaman alabiliyor, umarım diğer kitapları okuma hevesin ve fırsatın olur, okunması gereken fantezi serilerinden.

Bu zaman çarkı dizisinin kitabını okuyayım dedim ya çok zor ya aklımda hayallendiremediğim için anlayamıyorum
Betimlemesi ayıklansa sayfa sayısı yarıya düşecek bir seri Zaman Çarkı. Kafanda canlandıramaman bayağı tuhaf. İlk kitabın serideki en iyi kitap olmadığı kesin. Seriye devam edip etmeyeceğini anlamak için en azından 2. kitabı bitirmek gerekir, benim şahsi görüşüm. 2. kitaptan sonra zorlamanın anlamı yoktur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık