Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Sen tüm karakterlere yc2 de aynen böyle devam :good: 10 tane karaktere seviye biçtiğin yoruma denk geliyorsam 9'una yc2 diyorsun... Ama doğru Pica yc3 ediyorsa bunlar Amiralde eder.
Net bir cevap alamadım Tikveşlim.

Kaybeder tabi neden etmesin? Kuma haki bilinmeyen zamanlarda bile hasar alan bir karakter. Queen'in dayanıklılığı ve Germa yetenekleri kalın gelir. Neyini gördün de hemen sağ kola yakın diyorsun? Güncelde aklı başında olsa yine neyse diyeceğim.
Ben aklı başında Kuma'yı baz alıyorum. Bir sor bakalım Queen'in Kuma'ya vurabilecek yeteneği, çapı var mı ?

İki yıl önceki karakterlerin prestijine ve gösterdiklerine bakıp iki yıl sonra hakili görsek ne olurdu diye tahmin yürütüyorum. Kuma'nın meyvesini daha dikkatli incelemeni öneririm. Foruma kalsa Croco Yk3 ayarı dönerse öpsün başına koysun, Magellan Yk2, Lucci Yk3 seviyesi falan. Kf'de sıradan bir gün.

Ben aklı başında Kuma'yı baz alıyorum. Bir sor bakalım Queen'in Kuma'ya vurabilecek yeteneği, çapı var mı ?

İki yıl önceki karakterlerin prestijine ve gösterdiklerine bakıp iki yıl sonra hakili görsek ne olurdu diye tahmin yürütüyorum. Foruma kalsa Croco Yk3 ayarı dönerse öpsün başına koysun, Magellan Yk2, Lucci Yk3 seviyesi falan. Kf'de sıradan bir gün.
Ben de aklı başında haline göre yorumladım. Güncelde aklı başında olsa dememin sebebi muhtemelen 2 yıl aradan sonra daha güçlü dönecekti. Aynı Lucci, Croco gibi. Sonuç öyle öyle bir şey olmadı ve robota dönüştü. Bu durumda Queen gibi karakterler fazla gelir.

Queen ve King meselesinde Oda çok fena batırdı. Neymiş Queen favorisi olan geyşayı dövmüşmüş.... Babababa ne alaka nereden çıktı şimdi bu ? Bu arc 10 numara işlenmiş Sanji için bir kara leke olarak kaldı sadece. Yapacağıda çok bir şey değil yani 3-5 sayfa adam akıllı dövüş karalayacak. 1000 bölüm ekmeğini yediğin karaktere ihanet etmenin anlamı ne şimdi ? WCI'da da yapmıştı bunu gerçi. King'de çok farklı değil bundan.

Sanji'nin son saldırılarında haki kullanamamasını anlarım da. Öncesinde niye kullanmıyordu. Niye durduk yere haki özürlü yaptın adamı ? Karakterden nerf yedi,hakiden nerf yedi ulan bari Germa tekniklerini adam akıllı kullansın. Görünmez olup ortalıkta gezmek ne ?

Biri forumda Queen konuşunca canım sıkılıyor artık. :D

Animede amma abartmışlar ya :hhh:mangada dümeni bir sağ sol yapıp atlatıyordu sanki jinbe yanlış mı hatırladım.
Aynen :D Toeiyi boş ver 1 saat konuşsak işin içinden çıkamayız... bomboş şirket.. neyse bakasana attığı slash'in boyutuna.. Queen, King'e daha yakın olabilir ama Smoothie'de güçlü bayağı... bak Linlin"in ana dövüşçülerine +300 belly koyarsan daha adil oluyor.

1357 Katakuri, 1390 King
1232 Smoothie 1320 Queen
1160 Cracker 1000 Jack
(Neko ve Inu'ya Jackle denk performans veren Perospero'ya aynı tarife:)
1000 Perospero..

Sonra zaten

600 Snack ve 548 Who's Who geliyor..

Aynen :D Toeiyi boş ver 1 saat konuşsak işin içinden çıkamayız... bomboş şirket.. neyse bakasana attığı slash'in boyutuna.. Queen, King'e daha yakın olabilir ama Smoothie'de güçlü bayağı... bak Linlin"in ana dövüşçülerine +300 belly koyarsan daha adil oluyor.

1357 Katakuri, 1390 King
1232 Smoothie 1320 Queen
1160 Cracker 1000 Jack
(Neko ve Inu'ya Jackle denk performans veren Perospero'ya aynı tarife:)
1000 Perospero..

Sonra zaten

600 Snack ve 548 Who's Who geliyor..
Niye +300 koyuyorsun ki hahaha işine geldiği gibi. :D Hani onu yapacak olsan bile sadece Kata için geçerli olur diğerlerine olmaz.1 milyar üstünün ayrı lig olduğunu Marco net belirtti.Jack’e yapamayacağın gibi diğerlerine de ekleyemezsin sadece Kata var uygun olan.Çünkü zaten 1 milyar üstü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık