Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Devrim Ordusu Komutanlarını Nasıl Buldunuz?

Komutanları Nasıl Buldunuz?

• Tasarımları başarılı, iyi bir hava verdiler.

Kullanılan: 41 20.8%
  • Tasarımları başarısız, istenilen havayı veremediler henüz.

Kullanılan: 38 19.3%
  • Bazılarını beğendim, bazılarını beğenmedim.

Kullanılan: 78 39.6%
  • Nötr.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Meh.

Kullanılan: 24 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    197
Oluru odur muhtemelen. Cracker meyvesi yüzünden kazanır bence. Bu aralar sırf Sanji'den tek yedi diye Queen az daha zorlansa Buggy'e kaybedecek. Arc'ta adama doğru düzgün hasar verebilmiş 1 kişi bile yok. Okurların gözünde tüm olay karizma.
Bu aslında biraz Odanın suçu.. Ne Kingin ne de Queenin Sanji ve Zoro'ya yapabildiği görünürde adam akıllı bir ley yok. Bu arada Kuma yener la Krakeri... Hem de yanlışıkla :D onun patisi direkt gerçek bedene gidiyor.. içeriden mahfeder Cracker'ın saklanması boşuna gider.. ışınlanıyorda herif zaten. Crackere ters bence

Cidden bir şey soracağım, hadi Smoothie'yi geçin görmedik bir şey. Queen'i Yonkou tayfasından değil de mesela yeni dünyada 1.3 milyar ödüllü bir kaptan olarak görsek ve Sanji'yle aynı şekilde dövüşse bu adam > Kuma der miydiniz bu dövüşteki yeteneklerine dayanarak?

Kuma, Moria, Crocodile, Jinbei ben sanmıyorum ki hiç bir Shichibukai Yc2 altı olsun. :)

Cidden bir şey soracağım, hadi Smoothie'yi geçin görmedik bir şey. Queen'i Yonkou tayfasından değil de mesela yeni dünyada 1.3 milyar ödüllü bir kaptan olarak görsek ve Sanji'yle aynı şekilde dövüşse bu adam > Kuma der miydiniz?
İmparator tayfasından ayrı çizilse zaten çok daha detaylı görürdük. Ama düm düz wanodaki sanji dövüşüyle kalacaksa elde mukayese edecek çok net veri olmazdı. Zoornun da King'le dövüşmeyeceğini düşünürsek.. tabi ödülü dışında... Burada King'le arasındaki çatışma, ödül yakınlığı, Sanji dövüşübe kadarki performansına baktığın zaman Kumadan çok daha iyi profili.. hele Ivankov demen... Ivankov magellandan yarım yedi. Dofu daha güçlü resmetseydi Kumayı daha güçlü görürdüm. Ben Kuma ve Crocodile'ın gücünü Dofa göre biçiyorum. Ace'in gücünü Jinbei'ye göre... Moriah'nın şuanki gücünü Jimbei'ye göre.. Eski gücünü wanoda yaptıklarına göre.. vs vs. Yoksa iki yıl önce tayfayı ezmiş birine x, y, z diye konum biçilmez... Ama bu adam Dofla aynı karede tanııtldı Dofun ödülü biraz daha yüksekti. Dofun performansı da anca Yc3 ediyor. Fazlası değil...

Cidden bir şey soracağım, hadi Smoothie'yi geçin görmedik bir şey. Queen'i Yonkou tayfasından değil de mesela yeni dünyada 1.3 milyar ödüllü bir kaptan olarak görsek ve Sanji'yle aynı şekilde dövüşse bu adam > Kuma der miydiniz bu dövüşteki yeteneklerine dayanarak?
Adamda germanın tüm yetenek seti var bakma sen Sanji çok güçlendi diye işe yaramadı hiçbiri.Sabah akşam germa övenler Queen’e gelince adama çöp muamelesi yapıyor.Ama biz mangada gördük ki King ve Marco’nun birkaç adım gerisinde bu adam.Yoksa Sanji’nin power up alacağı dövüşün içerisinde olmaz bu adam.Ciddi dövüşmeliydi kötü performans verdi ama bu güçlü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Kata’ya Smoothie’nin olduğundan çok çok daha yakın mesela.Smoothie kadınlara vurabilse bile Sanji’ye rakip verilmezdi çok zayıf kalırdı onun vuruşlarına.

Bu aslında biraz Odanın suçu.. Ne Kingin ne de Queenin Sanji ve Zoro'ya yapabildiği görünürde adam akıllı bir ley yok. Bu arada Kuma yener la Krakeri... Hem de yanlışıkla :D onun patisi direkt gerçek bedene gidiyor.. içeriden mahfeder Cracker'ın saklanması boşuna gider.. ışınlanıyorda herif zaten. Crackere ters bence
Oda berbat işledi zaten de sorun biraz hasır şapkaların karşısına çıkmaları oldu. Öncesinde Queen baya iyi idare ediyordu bence. Big Mom'dan hasar yememesi olsun, Marco'ya karşı dik durabilmesi olsun, Chopper'la çocuk gibi eğlenmesi olsun. Bu kadar gömülmeyi hak etmiyor.
Cracker'in gerçek bedenini yakalarsa bence de yenebilir.

Adamda germanın tüm yetenek seti var bakma sen Sanji çok güçlendi diye işe yaramadı hiçbiri.Sabah akşam germa övenler Queen’e gelince adama çöp muamelesi yapıyor.Ama biz mangada gördük ki King ve Marco’nun birkaç adım gerisinde bu adam.Yoksa Sanji’nin power up alacağı dövüşün içerisinde olmaz bu adam.Ciddi dövüşmeliydi kötü performans verdi ama bu güçlü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Kata’ya Smoothie’nin olduğundan çok çok daha yakın mesela.Smoothie kadınlara vurabilse bile Sanji’ye rakip verilmezdi çok zayıf kalırdı onun vuruşlarına.
Smoothie'yi neye göre eziyorsun... Bir kaç kere daha yazdın çünkü... Smoothie bu Queen gibi salak mı da her darbeyi yesin.. kılıç kullanıcısı profiline uymuyor bir kere.. kılıcıyla karşılar tekmeleri... Sunny Go'dan büyük slash atıyordu muhtemel saldırı gücü hem Katakuri'den hem de Queenden yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık