Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deus Ex Machina: Law'ın Uyanışı

Deus Ex Machina

• Kullanılan toplam oy
    26
Dressrosada bilmiyordu.Kaido dövüşünde ölümle burun buruna gelmemiş demekki.Koca anayı gözüne kestirdiler iki kişi indirebiliriz hesabı yaptılar ondan açıyor.Kaido’yu gözleri kesmedi çatıda beş tane adam varken kumar oynamak istemedi haliyle.
Zoro kurtarır, Luffy abim döver mi dediler?

En son bunlar hasar almıyorlar sanki diye ağlıyordu bunlar? Tamamen saçma ve savunulacak bir tarafı yok. Mantık bulmaya çalışmayın.

Kaç kez saçma sapan atakları vurduğu anlar oldu. Luffy tek başına tuttuğu sıra 4 kişiyken indiremediler yani Law ve Kid? :D Sen de buna mantık arıyon.
Bu uyanış meselesi böyle ısınmadan kullanamıyorsun anlaşılan son çare başvurman gerekiyor.Adamı bitiriyor herhalde.Dof niye geç kullandı diyordum herhalde bundanmış.Ama gamma yiyeceğini bilse ondan önce açabilirdi diye de düşünüyorum.

Bu arc King, Queen, Bigmom ve Zoro aynı oranda rahatsızlık verdi. Ama hiçbiri bir Law olamadı.

Kid ''yeteneğini uyandırabilir misin ?'' diyor. Sen istersinde uyandırmam mı diyor Law. Nereden çıktı ki şimdi bu ? Law meyvesini uyandırdığını daha önce söylemeliydi.

En basitinden Law, Kroom tekniğini 3 defa kullanıyor. İkisinde teknik aynı, mantık aynı, olay kurgusu aynı. Kid açık verdiriyor Bm'a, Law bundan faydalanıyor. Bu sıralamayı bile değiştirse, dövüş bize tek düze gelmeyecek bu kadar. Birinde de ne hikmetse artık, Bigmom'ın canı Luffy'yi görmek istiyor. Zamanında uyurken çıt çıkardığı için bizim tayfayı kül edecek homielerinin üçüde ayrı yöne bakıyor :D

Law Ana'nın üzerine çıkmış, yumruklarının altında Oda'ya gülümsüyor. Adeta ''saol babuş ya...Sen olmasan Koca Ana'yla başa çıkmazdım '' diyor.

Kid ise 3 defa uyanış tekniği kullanıyor. Heykellerle ilgilendiğim için, hurda heykellere de göz gezdirmiştim. Boğanın çizimi gayet orjinal ve Kid'in serseri tarzına uygun.. Oda buna bile ayrı özenmiş.Her saldırısı birbirinden farklı.Law gibi hesap kitap yapmayıp, Allah ne verdiyse giriyor. Saçma dialoglarda açmıyor. Law ise saolsun dialoglarla ayrı bir soğuttu kendinden. Madem öyle git sen saldır önce la. Bir Shambles'a bakar. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık