Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Danganronpa the Animation

İngilizce İsmi: Danganronpa: Academy of Hope and High School Students of Despair The Animation
Japonca İsmi: ダンガンロンパ 希望の学園と絶望の高校生 The Animation
Türü: TV Serisi, 13 bölüm
Yayın Yılı: 23.06.2013 - ?
Etiketler: Aksiyon, Gizem, Korku, Gerilim, Psikolojik, Seinen

Her biri birbirinden elit 15 kişilik bir öğrenci grubu oldukça kaliteli bir lisede toplanmıştır. Bu okuldan mezun olmanın özünde hayatta da başarılı olmak vardır ki bu hiç kolay değildir. Okulun müdürü olan ayı Monoayı da öğrencilerin mezun olabilmek için sınıf arkadaşlarını öldürmek zorunda olduğunu açıklamasıyla birlikte işler çığırından çıkar. Eğer diğer öğrenciler katilin kimliğini keşfederse, idam edilen tek kişi katil olur. Ancak kimliği keşfedilemezse okuldan sadece katil mezun olur ve kalanlar yok edilir. Bu 15 öğrenciden hangisi katliamdan sağ kurtulmayı başarabilecek?

13 bölüm olarak planlanan seri şuan 11. bölümde içinde pek komedi unsuru olmasada izlenebilecek bir seri. sonunu çok merak ediyorum .Konusu olmayınca açayım dedim izleyenlerle buradan tartışabiliriz. izlemeyenler de seriyi inceleyebilir.

aşağıda fansubunu indirebileceğiniz iki adres yazıyorum yasakmı bilmiyorum yasaksa yöneticiler kaldırsın lütfen.
http://animeou.net/danganronpa-yakinda-t2547.html
http://zaichii.com/forum/index.php?topic=543

Süperdir 4.bölümden beri takip ediyorum izlemeyen kesinlikle izlesin son bölümü heycanla bekliyorum 11.bölüm çok güzeldi

Naegi'nin nesi var yahu, katillerin cogunun tahmininde cocugun büyük bi parmagi var. Hala isin tartisma kismi bitmis sayilmaz okulun tüm sirlarini var daha, tahmin edilebilir bi kac tane olsada acikta kalan soruda var epey. Sakura'yi sevdim ben bayagi, cok saglam bi karakteri var(di). Su saci basi saga sola dagilan cocugunda son asamaya kadar gelecegini hic düsünmemistim, cok silik bi karakter.

Naegi'nin nesi var yahu, katillerin cogunun tahmininde cocugun büyük bi parmagi var. Hala isin tartisma kismi bitmis sayilmaz okulun tüm sirlarini var daha, tahmin edilebilir bi kac tane olsada acikta kalan soruda var epey. Sakura'yi sevdim ben bayagi, cok saglam bi karakteri var(di). Su saci basi saga sola dagilan cocugunda son asamaya kadar gelecegini hic düsünmemistim, cok silik bi karakter.
Spoiler döktürmüşsün. :D
Zaten Naegi gibi ezik, silik, özgüveni 0, sesi çıkmayan... (uzatılabilir) bir karakterin cinayetleri çözmesi asıl mesele. :S

Spoiler döktürmüşsün. :D
Zaten Naegi gibi ezik, silik, özgüveni 0, sesi çıkmayan... (uzatılabilir) bir karakterin cinayetleri çözmesi asıl mesele. :S
Dur o zaman spoiler butonuna alayim >.> Sonra sorun cikar kesin :D (Sende editlersin tabi bi zahmet ^^) Sesi cikiyor yahu, sesi cikmasa esas son bölümdeki olay olmazdi.

Hocam bende öyle düşünüyordum yani katil olur büyük ihtimalle diyordum zayıf olanlardan birini öldürüp ama sona kadar gitti valla :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık