Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Diğer düşmanlara ve younkoulara kıyasla (Shank & Karasakal harici tabi) op için ikonikleşmiş bir karakter gibi kendisi. Yeri gelir Kaido, Bm denen elemanlar unutulup gider ama Crocodile bu hissiyatı vermiyor bana.
Crocodile'ın bir şansı da serinin daha güzel olduğu zamanlarda işlenmesi. O yüzden ne Kaido ne Big Mom onun kadar ikonik karakterler haline gelemeyecek bence okuyucu gözünde.

Büyük bir Sir Crocodile hayranı olmama karşın gerçek şu ki adam olsa ittifak kurmazdı. Kendi başına bir iş başaramayacağı için Mihawk'a güvenerek ittifak kurdu. Bu şartlar altında yancı olmaktan öteye gidemez. Ya ittifakı arkadan pıçaklamayı düşünüyor ya da hakikaten yancı olmayı kendine yedirdi. Belki de hep öyleydi ama biz göremedik. Yine de güveniyorum kendisine, biz fanlarını üzmeyerek gelecek bölümlerde yancılığı aslında bir geçiş evresi olarak kullandığını gösterecektir. Kesin bir planı var.

Büyük bir Sir Crocodile hayranı olmama karşın gerçek şu ki adam olsa ittifak kurmazdı. Kendi başına bir iş başaramayacağı için Mihawk'a güvenerek ittifak kurdu. Bu şartlar altında yancı olmaktan öteye gidemez. Ya ittifakı arkadan pıçaklamayı düşünüyor ya da hakikaten yancı olmayı kendine yedirdi. Belki de hep öyleydi ama biz göremedik. Yine de güveniyorum kendisine, biz fanlarını üzmeyerek gelecek bölümlerde yancılığı aslında bir geçiş evresi olarak kullandığını gösterecektir. Kesin bir planı var.
Kesin olan planı
Luffy'e yanlamak...

Seninle bir iddiamız vardı formasına ama sen unutmuşsundur şimdi, hala hikayelerdesin...

Haterliğini de patlattı, size kalsa adam geri bile donmeyecekti. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık