Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Şiddetli geçimsizlik olabilirdi evet. Mihawk sakin bir adam öyle kolay kolay sinirlenmez. Croco kimi arayacağını iyi biliyor.
Boş vaatler adasına noter olmuş Croco, Mihawk ne dese Tamam Abi diyormuş :)

Her şeyi geçiyorum da çok zayıf karakter ya, hani hiç heyecan vermiyor, Burgess i mesela Garpı doverken hayal edebiliyorum ama Crocoyu yok abi, kime ne hasar bırakacak, bir amirale falan kalıcı hasar verse nickimi unreiper diye değiştiririm ama yok, ışık yok adamda :)

Boş vaatler adasına noter olmuş Croco, Mihawk ne dese Tamam Abi diyormuş :)

Her şeyi geçiyorum da çok zayıf karakter ya, hani hiç heyecan vermiyor, Burgess i mesela Garpı doverken hayal edebiliyorum ama Crocoyu yok abi, kime ne hasar bırakacak, bir amirale falan kalıcı hasar verse nickimi unreiper diye değiştiririm ama yok, ışık yok adamda :)
Bunu hayal eden adam Crocodile eleştiriyor şaka gibi ama gerçek. :D

Zaten Crocodile haterlerinin ortak sorunu bu, gerçekleri inkar ede ede zamanla seriyi kendi hayalgücünde olduğu gibi sanıyorlar. :S

Sen "UnReiper" değil "Mısır unu Reiper" yapsan da iflah olmazsın, boşver. :D

- 56. SBS'de bir okur Oda'ya Crocodile'ın serbest bırakıldıktan sonra mahkum üniforması giymesi gerekirken, nasıl eski kıyafetlerine benzer şeyler giydiğini sormuş, Oda da onun Newkama Diyarı'na gittiğini ve kıyafetleri oradan aldığını söylemiştir.

@Sir Crocodile
Bu da mı tesadüf? Adam kıyafetlerini bile newkama adasından tedarik ediyor :hhh:

- 56. SBS'de bir okur Oda'ya Crocodile'ın serbest bırakıldıktan sonra mahkum üniforması giymesi gerekirken, nasıl eski kıyafetlerine benzer şeyler giydiğini sormuş, Oda da onun Newkama Diyarı'na gittiğini ve kıyafetleri oradan aldığını söylemiştir.

@Sir Crocodile
Bu da mı tesadüf? Adam kıyafetlerini bile newkama adasından tedarik ediyor :hhh:
SBS'yi bile düzgün okumayip işine geldiği gibi kıvırmışsın yine. :D

Tesadüf değil bakalım Oda ne demiş?

Mahkûmların kişisel eşyaları saklanmak üzere bir yere konur ve Kama Diyarı halkı oradan hırsızlık yaptığı için çok farklı kıyafetleri vardır. Purolar ve diğer şeyler de. Çizimi atladım ama Luffy ve diğerleri kısa bir süreliğine Kama Ülkesine geri döndüler, bu yüzden onu oradaki birinden aldı.

Crocodile seni SBS sorusunda bile balon ediyor artık. :D

SBS'yi bile düzgün okumayip işine geldiği gibi kıvırmışsın yine. :D

Tesadüf değil bakalım Oda ne demiş?

Mahkûmların kişisel eşyaları saklanmak üzere bir yere konur ve Kama Diyarı halkı oradan hırsızlık yaptığı için çok farklı kıyafetleri vardır. Purolar ve diğer şeyler de. Çizimi atladım ama Luffy ve diğerleri kısa bir süreliğine Kama Ülkesine geri döndüler, bu yüzden onu oradaki birinden aldı.

Crocodile seni SBS sorusunda bile balon ediyor artık. :D
Ne yani, crocoboy newkama adasında kullanılmış puroları mı gömmüş? :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık