Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Boa Hancock Luffy'nin her hareketini nasıl kendine yontuyorsa kumkum da aynı şeyi yapıyor. Bir yandan dayak yerken bile trash talk yapan adam bu Croc. Onun lafı itibar edilecek laf değil :rolleyes:

Mihawk 3 üstü alır diyen seriyi anlamamıştır da dedim. İyi demiş miyim ;)
Valla beni şaşırmıyorsun gerçekten, Crocodile BW grubu ile hiç görüşmedi, çoğu şeyi Robin üzerinden götürdü yani seslerini falan bilmiyor. Onlar da son ana kadar Croc'u bilmiyorlardı. Yani hiç görüşmediğin birinin ses durumu konusunda da yazmazsin...

Olay sen olunca buna bile şaşırmadım yorumu görünce bir gülme geldi. :D

Valla beni şaşırmıyorsun gerçekten, Crocodile BW grubu ile hiç görüşmedi, çoğu şeyi Robin üzerinden götürdü yani seslerini falan bilmiyor. Onlar da son ana kadar Croc'u bilmiyorlardı. Yani hiç görüşmediğin birinin ses durumu konusunda da yazmazsin...

Olay sen olunca buna bile şaşırmadım yorumu görünce bir gülme geldi. :D
Bak şimdi
Mr 3 sesiyle rapor da veren biri ki denden mushisi var. Bu angutun kendi direkt görüşmese bile adamlarını takip etmesi gerek.

Zaten Robin'e güvenmiyor. Yani bütün işi Robin'e bırakıyorsa bu haldeyken demek hıyarmış. Kurnaz değilmiş.

Croc arıyor "Merhaba siparişiniz nedir diyor" Sanji. Croc şaka yapma rapor ver diyor. Sanji diyor ki sen kimsin?

Bir süre sessizlik oluyor. Mal bile anlar bir şey olduğunu. Peki ne yapıyor. Bu da Mr.3 ne yaptın öldürdün mü diye bodoslama gizli planı açıklıyor. Hey yavrum bu yaşta bu zeka.
Unluckies şimdi gelip sana paket verecek diyor. Sanji de o da ne dercesine soruyor. Ehh artık.
Lafın hemen üstüne telefon açık pat küt sesler geliyor. Croc ne oldu diyor. Sanji de imam fıkrasındaki gibi tam ölmemişlerdi azıcık canı vardı öldürdüm diyor. Bu da minnacık bir zeka parıltısı yapıp "Lan kandırılıyor muyum diyor" sonra da Sanji yok diyince pat diye hemen inanıyor. Bu adam da kurnaz oluyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık