Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Adamlar sürekli dust2 seçiyorsa ya basit eğlencede yada deathmatch oynuyorsundur :D
Hee olabilir. Rekabetçi dediğin friendly fire falan açık olansa hiç oynamadım. Orda doğduğum gibi harcaralr beni :D
Diğer bölümlerde level arttıkça map sayısı da artıyor mu? Yoksa mevcut map lerden başkası yok mu?

Hee olabilir. Rekabetçi dediğin friendly fire falan açık olansa hiç oynamadım. Orda doğduğum gibi harcaralr beni :D
Diğer bölümlerde level arttıkça map sayısı da artıyor mu? Yoksa mevcut map lerden başkası yok mu?
Şimdi sen level 3 olunca rekabetçi kısmı açılacak. Ondan sonra maçlara girip 10 tane maç 'kazanman' lazım. Ki seviyeni belirleyip sana rütbe versinler. Silver ve novalar o kadar iyi değil mesela ben de nova(4)yım :( Belki arada diğer hesabıyla giren aslında yüksek rütbeli elemanlar gelirse o ayrı.

Bi de hileci kardeşler var. Anladığını an reportla. Benim şimdiye kadar reportladığım 10 kişiden 7si banlandı :D Gerçi oyun pahalı olmadığı için koymuyordur adamlara. Belki envanterde pahalı eşya falan varsa...

Şimdi sen level 3 olunca rekabetçi kısmı açılacak. Ondan sonra maçlara girip 10 tane maç 'kazanman' lazım. Ki seviyeni belirleyip sana rütbe versinler. Silver ve novalar o kadar iyi değil mesela ben de nova(4)yım :( Belki arada diğer hesabıyla giren aslında yüksek rütbeli elemanlar gelirse o ayrı.

Bi de hileci kardeşler var. Anladığını an reportla. Benim şimdiye kadar reportladığım 10 kişiden 7si banlandı :D Gerçi oyun pahalı olmadığı için koymuyordur adamlara. Belki envanterde pahalı eşya falan varsa...
Kazanma işi zor gibi. Neyse bugün yarın level 3 olurum o zaman çapımız belli olur :D

O hileci kardeşler adamı oyundan soğutur dün global oldum ardından bi maç girdim adam global eloda 40 kill aldı adam seni görmeden hs atıyor :oleyo:

Charles Vane

Arkadaşlarla atarız diye almıştım cs go yu ortalama bir oyuncuyum normalde ama çok fenalar yahu ruslar falan hile yapan da çok sanırım o kadar ezilmem hayatın normal akışına ters :D

Hissetmiştir :D Kimisi de pre-fireın cılkını çıkarıyor. Her köşeyi dönüşte pre-fire mı atılır ya :S
böyle durumlarda demoyu izliyorum belli oluyo zaten adam hiç bi yere pre fire atmıyo çok rahat koşuyo sağına soluna bakmadan yakında adam varken birden durası duvardan aim alıp pre fire atası geliyo adamın :D 6. his OP

böyle durumlarda demoyu izliyorum belli oluyo zaten adam hiç bi yere pre fire atmıyo çok rahat koşuyo sağına soluna bakmadan yakında adam varken birden durası duvardan aim alıp pre fire atası geliyo adamın :D 6. his OP
600 liralık kulaklığı vardır belki? A'dan B'yi duyan var :D asdasd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık