Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çıkması Mümkün Olmayan Şeytan Meyveleri

Su logiasi guzel olurdu. Hatta Nami yesin meyveyi bulsunlar da. Oda onun gibi korkak bir karaktere vererek boyle guclu bir meyveyi cok uzerinde handikap dusunmek zorunda da kalmaz.
Namiye power-up vermek kolay hiç olmadı Zeus'u verse seri sonuna kadar power-upa gerek duymaz ve şimdiki Sanji seviyesine gelir.
Su logiasıni bilmem de kola logiasını gemi veya Franky yemeli ama :)

Konuya ilk sayfada açıklık getirdim. Kumun, çamurun olduğu yerde toprakta vardır. Sağ tarafta gözüküp bölüm konusuna olan ilgiyi azaltıyor. Şimdiye kilitlenmesi lazımdı.
Benim sorduğum soru ile ilk sayfada yazdığın şeyin bir alakası yok; kim, ne, ilgi, kilit onu zaten anlamadım. Ayrıca ben de toprak meyvesi olabileceğini düşünüyorum; heyelan gibi saldırıları olsa çok ilgi çekici olabilir.

Benim sorduğum soru ile ilk sayfada yazdığın şeyin bir alakası yok; kim, ne, ilgi, kilit onu zaten anlamadım. Ayrıca ben de toprak meyvesi olabileceğini düşünüyorum; heyelan gibi saldırıları olsa çok ilgi çekici olabilir.
Alıntıladığın mesajımın o konuyla ilgisi olduğu için açıklama gereği duydum. Alıntıladığın mesajın sorduğun sorunun gerçek cevabıyla alakası yok tamamen goygoy amaçlı.

Alıntıladığın mesajımın o konuyla ilgisi olduğu için açıklama gereği duydum. Alıntıladığın mesajın sorduğun sorunun gerçek cevabıyla alakası yok tamamen goygoy amaçlı.
Ben de goygoy amaçlı alıntıladım zaten. Teorisyenlikte sınır tanımadığını bildiğimden...

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü şimdi de yazsınlar kral geri döndü :at:
İşin şakası bir yana uzun zamandır forumda takılamıyordum,anime-manga'dan uzak kalmıştım son zamanlarda bunları tamamlayabildim :alkis:

Sorum şu arkadaşlar;
Op'de mümkün olmayan meyveler nelerdir beklediğiniz,bildiğiniz meyveler ben toprak meyvesi diyorum.Türü ise logia olarak,bunun bazı sebepleri var mesela toprağın denizle kesişmesi gibi gücün yitirilme olaylarından etkilenmesinden dolayı böyle bir meyvenin mümkün olmadığını düşünüyorum, bir diğeri ise su logia si bunu sanırım ova'lardan birinde görmüştük film'de olabilir tam hatırlamıyorum,karakter suya dönüşünce yeşil bir görünümü oluyordu çeviriden midir bilmiyorum ama yağmur damlası gibi saçma bir ismi de vardı.

Özetleyecek olursak ben hem su logia'sı hem toprak logia'sı meyvelerinin olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum sizin de bu tarz düşünceleriniz var sa aşşağı'ya bekliyorum :good:

Bence su meyvesi olabilir. Mesela black beardsın meyvesi paramecia gibi olan tek logia türü su meyvesi de suda yüzebilen ve batmayan tek şeytan meyvesi olabilir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık