Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çıkması Mümkün Olmayan Şeytan Meyveleri

Evet. Hatta Teach kurouzu tekniğini yaparken Ace yer çekimi gücünden bahsediyordu. Aralarında ilginç bir bağ var. Aslında Fuji'nin meyveyle Teach'in meyve arasında hiyerarşik bir bağ olabilir. Ikisinde de uzayı çağrıştıran bağlantılar var. Bir benzerlik de şu.

Teach'in meyve mor. Fuji hem kıyafetleri hem gücü hem de lakabı itibariyle mor rengi temsil ediyor.

Toprak ve rüzgarı ben de merakla bekliyorum :utangac:
Hatta ben biraz daha ileri gidip Fujitoranın gözlerini kör etmesinin nedenini Teache bağladım. Bugün oyaji dediği adamı öldüren, diğer kardeşini meyve için arkasından bıçaklayan adam Fujitoranın görmek istemeyeceği şeylerde yapmıştır.

Bu ihtimali destekleyen bir diğer şey ise Luffy ve BB'nin zıtlıkları.

Fujitora Luffy'i görmek istediğini söyledi mesela, BB'yi ise görmek istemediğinden gözlerini kapatmış olabilir.

Hatta ben biraz daha ileri gidip Fujitoranın gözlerini kör etmesinin nedenini Teache bağladım. Bugün oyaji dediği adamı öldüren, diğer kardeşini meyve için arkasından bıçaklayan adam Fujitoranın görmek istemeyeceği şeylerde yapmıştır.

Bu ihtimali destekleyen bir diğer şey ise Luffy ve BB'nin zıtlıkları.

Fujitora Luffy'i görmek istediğini söyledi mesela, BB'yi ise görmek istemediğinden gözlerini kapatmış olabilir.
Evet güzel bir zıtlık.

Op, birçok yönüyle tezatlıkların serisi zaten. İki karakterin buluştuğu noktada "karanlık" temasını olması da dikkat çekici.

3-4 mesajda güzel bağlantılar ve ortak yönler ortaya çıktı bak. Meyvelerin hiyerarşik olarak benzerlikleri olduğuna inandım Şu an kendimce. Buradan yola çıkarak hikaye yönüyle de derin şeyler çıkabilir Teach ve Fuji arasında. Üstüne git bunun sen :good:

Evet güzel bir zıtlık.

Op, birçok yönüyle tezatlıkların serisi zaten. İki karakterin buluştuğu noktada "karanlık" temasını olması da dikkat çekici.

3-4 mesajda güzel bağlantılar ve ortak yönler ortaya çıktı bak. Meyvelerin hiyerarşik olarak benzerlikleri olduğuna inandım Şu an kendimce. Buradan yola çıkarak hikaye yönüyle de derin şeyler çıkabilir Teach ve Fuji arasında. Üstüne git bunun sen :good:
Zaten sana yazmadan öncede aklımda bitirmiştim bu konuyu. Dediğim gibi açmak için biraz daha bilgi bekliyorum.
Şuan ki malzemelerlede açılır aslında...

Ya shiki için ne söylersiniz. Onun teknigide Fuji benzeri.
Shikinin meyvesi Fujitoradan daha çok Big Momun meyvesine benziyor teknik ve güç açısından.

Denizi bile kabartabiliyor yalnıs hatırlamıyorsam shiki...
Toprakla istediği gibi oynuyor.
İşte hocam ruh meyveside gördüğümüz kadarıyla her şeye ruh verip istediği şeyi yaptırtabiliyor. Shikide ruh vermeden sadece dokunarak istediği nesneyi hareket ettirebiliyor, uçurabiliyor.

Savaşlar çoğunlukla karada geçtiği için toprak metresi çıkar. Su meyvesi olsa çok iyi olur, hele ki şu tazyikli olanlardan olursa çeliği deler keser.

u logiası değildi. Sıvı sıvı meyvesiydi ve bir kadın yemişti adı Honey Q
Birde fark ettin mi bilmiyorum Teach ile Fujitoranın meyve tekniklerinin isimleri aynı. Teachte Gravity kullanıyor ve karanlığın yer çekimini kullanıyor. Fujitorada Gravity kullanıyor ve yer çekimini kullanıyor. Tek fark birisi iterken birisi çekiyor. ;) Yani demek istediğim Teachin antisi Luffy değil Fujitora. Bunu detaylı bir şekilde konu olarak açıcam ama biraz daha bilgi istiyorum.
Bunu takipteyim :good:

Toprak meyvesi Pica’ninkine benzemez mi? Logia olur evet ama ben cok farkli hayal edemedim saldirilarini. Hayal gucum yetmiyor su anki yorgunlugumdan muhtemelen sabah dusunecegim. Su logiasi guzel olurdu. Hatta Nami yesin meyveyi bulsunlar da. Oda onun gibi korkak bir karaktere vererek boyle guclu bir meyveyi cok uzerinde handikap dusunmek zorunda da kalmaz. Akrep zoani beklemiyorum ben. Zehir olayini Magellan ve Reiju’yu verdiginden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık