Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Karı ruh emip daha da büyüyüp güçleniyor. Ne demişti oda: anneler öfkelendiğinde en güçlü olur. Gerçekten de bigmom tam ruh gücünde en güçlü yonkou seviyesine çıkabilir mi acaba.

Ben Kid tek indirecek diye bir şey demedim ki, başrol Kid olur bence. Bir şey direttiğim yok, sadece ineceğini söylüyorum. Bu benim tahminim, isteyen istediğini söyler.
"Kid tek indirecek" ile "Kid indirecek" arasında çok fark göremiyorum ben.

Luffy fanları gibi Kid tek aldı diyecekler hakları bu. :)
La oğlum Luffy'yle Kid bir mi? Şu ana kadar Kid ve Law'ın Bigmom karşısındaki performanslarına baktığımızda bile çok arkalarda görüyoruz şu veledi.
Çatıda Kid sesini yükseltmeye korkarken Law, Mama'nın yanına gidip saldırı yapıyordu.
Bu bölüm Mama'nın ilk kez kanlı bir yara alsığını gördük. Faili gene Law. Kid de hurdacılığa devamke işte nabarsın. Oda resmen Kid'i geri plana atıyor Law-Bigmom sahnelerinde sen kalktın Luffy ile kıyaslıyon adamı.

Var bu işin ardında bir bityeniği ama bakalım doğru mu düşünüyoz.

"Kid tek indirecek" ile "Kid indirecek" arasında çok fark göremiyorum ben.

La oğlum Luffy'yle Kid bir mi? Şu ana kadar Kid ve Law'ın Bigmom karşısındaki performanslarına baktığımızda bile çok arkalarda görüyoruz şu veledi.
Çatıda Kid sesini yükseltmeye korkarken Law, Mama'nın yanına gidip saldırı yapıyordu.
Bu bölüm Mama'nın ilk kez kanlı bir yara alsığını gördük. Faili gene Law. Kid de hurdacılığa devamke işte nabarsın. Oda resmen Kid'i geri plana atıyor Law-Bigmom sahnelerinde sen kalktın Luffy ile kıyaslıyon adamı.

Var bu işin ardında bir bityeniği ama bakalım doğru mu düşünüyoz.
Luffy ile beraber Kaido'ya bir sürü kişi daldı ama Luffy indirdi denecek. Ben de Kid indirecek diyorum o yüzden. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık