Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Yok onlara bir şey olmaz. Wano'nun bitmesi için ""düşsekte kalkarız daha ölmedik ya. "" mottosunda takılmalılar. Mangada daha iyi anlaşılır fakat Law uyanış kullandı mı ondan emin olamıyorum olan spoiler ile.
Luffy değil yalnız onlar :D düşüp düşüp kalkamazlar dövüşe başka birileri de dahil olucak. Ayrıca boşu boşuna niye uyanış açtım desin?

Luffy değil yalnız onlar :D düşüp düşüp kalkamazlar dövüşe başka birileri de dahil olucak. Ayrıca boşu boşuna niye uyanış açtım desin?
Destek gelse bile eşleşmeler netleştiği için bu dövüş Law/Kid nezlinde sonuçlanır. Kaido'da olduğu gibi, danaya girer gibi girseler bile son rötuş asıl kişiye kalır. O Luffy'e kaldı. BM'de Law/Kid'e kalır.

Kid'in uyanışı sorduğu zaman muhtemelen geçen bölüm baş ağrısı sorunu çözüldükten sonra ayağa kalktığında sorduğu an. Yani bu konuşma üzerinden çok geçmemiş. Law'da uyanışa alışamadığını fazla enerji götürdüğünü bu yüzden ölüm kalım sırasında son çare olarak kullanacağını söylemiş. Şuanda böyle bir durumun içinde olduklarını düşündüğünü sanmıyorum. Ve çok uzak bir geçmiş konuşması olmadığı için yaptığı saldırı Curtain gibi geliştirdiği yeni teknik olabilir gibi geldi. Kroom için birde roomun küçük versiyonu yazınca bilemedim. Emin olmamakla birlikte yazıyorum bunları. Eğer uyanışı ise sağladığı şey oluşturduğu odayı kılıca yükleyerek zarar verebiliyor olması.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık