Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çatı Dövüşü ve Genel Savaş Hakkında Düşünceleriniz

1.si ilk kaido ve luffy karsilasmasinda hatirlarsan luffy kaido ya vuramıyordu. Oysa çatı dövüşünde yeni öğrendiği ryou tekniği ile hasar vurmaya başladı. Hatta Red Rock teknigide bu sayede vurdu kaidoya. 2.si Kid tarafından bu nasıl haki böyle dedi. Yani kullandığı kesin zaten kullanmazsa kaido hasar almazdı.

Gayette kullanıyor dikkatli bakman gerekiyor. Her vurduğu yumruk için
Parantez açılıp ryou kullanıldımı diyecek mangaka?
Bak kendinde diyorsun tüm varlığı ile vurdu yani tüm gücünü ve bildiğini kullandi.

Ayrıca yonkoular kim indiricek demişsin kaidoyu yeni nesil indirecek. Bunun altı yeterince dolmadımı
Bak 1000.bolum redrock ta kullandığını zaten söylüyorum ama diğer saldırılarda kullanıyor mu belli olan birşey yok kid o lafı gaer4 için böyle bir gücün böyle bir dezavantajı varmış ama vurabildiği sürece sıkıntı yok diyor. Hatırlarsan ilk luffy ile kaido dövüşün de de gear3 ile iki defa yere indirdi.
Yeni nesilden kim sonuç olarak daha birşey olmadı sizin dediğinize göre ya karasakal tayfasıyla gelip alır anca yada bizimkiler kaybeder.

Bak 1000.bolum redrock ta kullandığını zaten söylüyorum ama diğer saldırılarda kullanıyor mu belli olan birşey yok kid o lafı gaer4 için böyle bir gücün böyle bir dezavantajı varmış ama vurabildiği sürece sıkıntı yok diyor. Hatırlarsan ilk luffy ile kaido dövüşün de de gear3 ile iki defa yere indirdi.
Yeni nesilden kim sonuç olarak daha birşey olmadı sizin dediğinize göre ya karasakal tayfasıyla gelip alır anca yada bizimkiler kaybeder.
Tamam kid orda luffynin teknigini değil hakisini övdü. Ondan sonra luffy gear 4 e geçtikten sonra vurduğu her yumruk kan kusturdu kaidoya dikkatli bakarsan küçük küçük siyah noktalar var.yinede en belirgini birazdan atacağım resim. Kidin gear 4 ü övmesinden bahsetmiyorum. Zaten biraz mantıklı düşünürsen ilk baştaki luffy vs kaido savaşında luffy kaidoya vurmasına rağmen işlemiyordu. Şuan ise işliyor dikkat edersen. Al bu vuruşta ryou olmadığını iddia ediyorsun mesela.

Tamam kid orda luffynin teknigini değil hakisini övdü. Ondan sonra luffy gear 4 e geçtikten sonra vurduğu her yumruk kan kusturdu kaidoya dikkatli bakarsan küçük küçük siyah noktalar var.yinede en belirgini birazdan atacağım resim. Kidin gear 4 ü övmesinden bahsetmiyorum. Zaten biraz mantıklı düşünürsen ilk baştaki luffy vs kaido savaşında luffy kaidoya vurmasına rağmen işlemiyordu. Şuan ise işliyor dikkat edersen. Al bu vuruşta ryou olmadığını iddia ediyorsun mesela.

Bak bu iki resim arasında fark varmı?

Kaidonun ağzına bak. Ayrıca attığım en belirgin resim bu her vurduğu saldırısında ufak yfak damlalar düşüyor.
Knk burada gördüğüm tek şey luffynin tüm gücüyle yumrukladığı eğer ryou veya herneyse olsaydı daha fazla etki veya başka birşey ile belli edilirdi iki üç damla kan ile değil zaten içten hasar vermesi gereken tekniği kullanırken neden bu kadar sert yumruk atsın ki ?
Zaten kullandığı atakta yeni bir atak kattığını sanmam katsaydı emin ol ki farklı bir isim kullanırdı
En basitinden hakisiz gear3 gigant iken hakili olanı epephant

Knk burada gördüğüm tek şey luffynin tüm gücüyle yumrukladığı eğer ryou veya herneyse olsaydı daha fazla etki veya başka birşey ile belli edilirdi iki üç damla kan ile değil zaten içten hasar vermesi gereken tekniği kullanırken neden bu kadar sert yumruk atsın ki ?
Zaten kullandığı atakta yeni bir atak kattığını sanmam katsaydı emin ol ki farklı bir isim kullanırdı
En basitinden hakisiz gear3 gigant iken hakili olanı epephant
Knk kime sorarsan sor dediğimi söyler. Ben sana kanıtlarıyla gösteriyorum. İstediğine inanabilirsin. Karşısındaki adam kaido öyle 2 günde öğrendiği teknik ile yonkou indirilmesi gibi bişey olamaz. Gayet normal ilerliyor. Ayrıca sert atması hem zorota olandan ötürü kaidoya sinirlendiği icin hemde gear 4 modunda olduğu için bilincsizce gereğinden fazla güç harcıyor.
Neyse daha fazla tartışmayacağim seninle.
Daha fazla hasar vermesi gerektiği falan tamamen senin düşüncen. Elde tutulabilir bir kanıtın yok. İstediğine inanabilirsin ancak manga da en ufak detayı bile atlamaman gerekiyor.
Zaten bir sene sonra animede de görürsün kullandığını.

Knk kime sorarsan sor dediğimi söyler. Ben sana kanıtlarıyla gösteriyorum. İstediğine inanabilirsin. Karşısındaki adam kaido öyle 2 günde öğrendiği teknik ile yonkou indirilmesi gibi bişey olamaz. Gayet normal ilerliyor. Ayrıca sert atması hem zorota olandan ötürü kaidoya sinirlendiği icin hemde gear 4 modunda olduğu için bilincsizce gereğinden fazla güç harcıyor.
Neyse daha fazla tartışmayacağim seninle.
Daha fazla hasar vermesi gerektiği falan tamamen senin düşüncen. Elde tutulabilir bir kanıtın yok. İstediğine inanabilirsin ancak manga da en ufak detayı bile atlamaman gerekiyor.
Zaten bir sene sonra animede de görürsün kullandığını.
Bak knk iyi düşün luffynin saldırılarını hep farlı isim normal gum gum pistol gear2 ile jet pistol gear3 ile gigant pistol gaer4 Kong gun vb. Aynısı haki içinde geçerli normal hakili gum gum hawk gear2 jet hawk gear3 elephant gun ve ateş eklendiğinde ise red koyuyor ve kaidoya ilk vurduğunda red rock dedi bu luffynin yeni ryo gear3 ataklarının ismi rock olacaktır ama diğerleri için henüz birşey söylemedi buda kullanmadığını gösteren en iyi ve mantıklı açıklamadır. Serinin başından beri luffy her atağına isim veriyor saçma olsun olmasın ama veriyor .Ha yeni atağında kullandı diyorsan buda olamaz eğer kullansaydı ismi Kong katoling değil daha farklı bir şey ile başlardı.

Bak knk iyi düşün luffynin saldırılarını hep farlı isim normal gum gum pistol gear2 ile jet pistol gear3 ile gigant pistol gaer4 Kong gun vb. Aynısı haki içinde geçerli normal hakili gum gum hawk gear2 jet hawk gear3 elephant gun ve ateş eklendiğinde ise red koyuyor ve kaidoya ilk vurduğunda red rock dedi bu luffynin yeni ryo gear3 ataklarının ismi rock olacaktır ama diğerleri için henüz birşey söylemedi buda kullanmadığını gösteren en iyi ve mantıklı açıklamadır. Serinin başından beri luffy her atağına isim veriyor saçma olsun olmasın ama veriyor .
Redrock saldırısında hem ryou kullandi hemde red hawk daki ateşi bu sebebple özel bir ismi var. Ryou sadece hakinin ilerisi luffyher yumruğuna haki yumruğu demediği icin ryou yumruğu da demez. He bir teknik geliştirir ona isim verir. Birsey diyemem. Dediğim gibi eğer ryou kullanmasa kaidoya hasar vuramaz. Bunu kendisi söyledi kaidonun gözlerine ve bigmomun tepkisine bakarsak kullandığı ortada. Sen kullanmadığını düşünüyorsun. Ben kullandığını ileride belli olur zaten.kullanip kullanmadığı ozaman konuşuruz.

Redrock saldırısında hem ryou kullandi hemde red hawk daki ateşi bu sebebple özel bir ismi var. Ryou sadece hakinin ilerisi luffyher yumruğuna haki yumruğu demediği icin ryou yumruğu da demez.
İşte bende bunu diyorum ya luffy haki kullandığı zaman hawk ekliyor hawk gatling, hawk axe,hawk rifle hepsi sadece haki ile kullanıyor diye farklı isim, red rock özel isim değildir emin olabilirsin eğer dediğin gibi ryou kullanımda isim kullanmasaydı red elephant gun gibi bir isim verirdi aynı red hawk gibi sadece redi ekleyip bırakırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık