Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çatı Dövüşü ve Genel Savaş Hakkında Düşünceleriniz

Büyük ihtimalle zoroda dahil diğer dört arkadaşı hibrit formunda tek darbede indirecek gibi görünüyor. Bunu söylememin tek sebebi kaido daha luffyden hariç hiç kimseye gerçekten vurmadığındandır ya hepsi tek darbe yiyip yiyip düşer, böyle olmasa çok saçma olur orada lastik adam tek yerken bunlar yemezse çok saçma ve komik kaçar. kaidonun hibrit formundan sonra cidden bu savaş çok sert bir hâl alacak. Luffy diğer yonkoular gibi bir hava vermeye başlayacak.
Luffy daha 1v1 de alacak durumda değil kaidoyu. Bide 2v1 mi atacak :) hadi 10dk dayandı sonra paket olur .Böyle birşey olursa bırak lastik olmasını luffy petrole dönüşür :)

Büyük ihtimalle zoroda dahil diğer dört arkadaşı hibrit formunda tek darbede indirecek gibi görünüyor. Bunu söylememin tek sebebi kaido daha luffyden hariç hiç kimseye gerçekten vurmadığındandır ya hepsi tek darbe yiyip yiyip düşer, böyle olmasa çok saçma olur orada lastik adam tek yerken bunlar yemezse çok saçma ve komik kaçar. kaidonun hibrit formundan sonra cidden bu savaş çok sert bir hâl alacak. Luffy diğer yonkoular gibi bir hava vermeye başlayacak.
Böyle senaryolar bana komik geliyor. He tek yeseler ve sonra Marco gelip bunları iyileştirse falan neyse.. Çünkü bunlar dövüşmek için çıktılar yukarı. Tek yiyip oyun dışı kalacaklar da n'olacak. Luffy bebesi teke tekte yonkou mu indirecek ?

Luffy daha 1v1 de alacak durumda değil kaidoyu. Bide 2v1 mi atacak :) hadi 10dk dayandı sonra paket olur .Böyle birşey olursa bırak lastik olmasını luffy petrole dönüşür :)
Dostum git bi dressrisadan sonra tekrar bak luffy her seferinde ilk GEAR4 ile rakibini indiremiyor her seferinde ya yeni bir şekil yada yeni bir yetenek kullanıyor bu arctada o kadar farklı olacağını sanmıyorum ya gear4 yeterli gelmez gear5 gelir ama ne olursa olsun luffy indirecektir o yonkouyu hep böyle oldu ve böyle olacaktır

Dostum git bi dressrisadan sonra tekrar bak luffy her seferinde ilk GEAR4 ile rakibini indiremiyor her seferinde ya yeni bir şekil yada yeni bir yetenek kullanıyor bu arctada o kadar farklı olacağını sanmıyorum ya gear4 yeterli gelmez gear5 gelir ama ne olursa olsun luffy indirecektir o yonkouyu hep böyle oldu ve böyle olacaktır
Kimin indirdiği önemli değil şuan ayrıca luffynin zaten bir powerup alacağını biliyoruz. Buna hitaben doflamingodan bahesdiyorsan law tarafından içi patatese dönmüş
adamı 2. Gear 4 ünde zar zor indirdi. Eger halk olmasa onu da yapamayacaktı. Şuan bahsettiğimiz kişi ismi geçince doflamingonun felç geçirdiği adam.Ayrıca şuan ne kadar farkındasın bilmiyorum ancak doflamjngo ile kaido arasında dağlar kadar fark var . Buda yetmezmiş gibi Luffynin karşısında ki adam bir yonkou. Üstüne üstlük dünyanın en güçlü adamı unvanına sahip. Luffy gear4 ve ryou ile bile ciddi hasar veremedi . 2. Dönüşümünde de veremeyecek. Şuan diğerleri olmasa luffy ölmüştü . Buda yetmezmiş gibi Bigmom da var. Şuan luffynin bu haliyle tek yonkou alması imkansız bunuda geçtim herkez tek yiyecek luffy karşında durucak muhabbeti yapıyorsun. Bigmom da var farkındaysanAyrıca son vuruşu luffynin son vuruşu atmasida abartılacak bir durum değil. Eğer söylediğinde ciddiysen ben dressrosayi baştan okurum ama senden ricam seriyi ya en baştan oku ya hiç okuma.

Luffy gear4 ve ryou ile bile ciddi hasar veremedi . 2. Dönüşümünde de veremeyecek.
1) gear4+ryou kullandığını nereden çıkardın böyle Bir şeyden bahsedilmedi 1000. bölümde kullandığını söyledi Zoro ve ozaman da adamı yere gömdü kan kusturdu onun dışında ne kullanıyor dendi nede gösterildi sadece luffy tüm varlığı ile vuruyor dendi ?
Ve şunu sorayım kim yonkouları indirecek?
Kim o hale sokacakta luffy son vuruşu yapacak çatıdaki beşli arasında o kadar güçlü kimse yok

1) gear4+ryou kullandığını nereden çıkardın böyle Bir şeyden bahsedilmedi 1000. bölümde kullandığını söyledi Zoro ve ozaman da adamı yere gömdü kan kusturdu onun dışında ne kullanıyor dendi nede gösterildi sadece luffy tüm varlığı ile vuruyor dendi ?
Ve şunu sorayım kim yonkouları indirecek
Önceden kan alamıyordu, içten patlamalı ile ilk kez kan almaya başladı. G 4'le vururken de orada kan aldı. Her şeyin bahsedilmesine gerek yok.

İmparatorları, en azından Kaido'yu yukarıdaki ekip indirecek. Luffy tek başına indirmeyecek.

Ve şunu sorayım kim yonkouları indirecek?
1.si ilk kaido ve luffy karsilasmasinda hatirlarsan luffy kaido ya vuramıyordu. Oysa çatı dövüşünde yeni öğrendiği ryou tekniği ile hasar vurmaya başladı. Hatta Red Rock teknigide bu sayede vurdu kaidoya. 2.si Kid tarafından bu nasıl haki böyle dedi. Yani kullandığı kesin zaten kullanmazsa kaido hasar almazdı.

Gayette kullanıyor dikkatli bakman gerekiyor. Her vurduğu yumruk için
Parantez açılıp ryou kullanıldımı diyecek mangaka?
Bak kendinde diyorsun tüm varlığı ile vurdu yani tüm gücünü ve bildiğini kullandi.

Ayrıca yonkoular kim indiricek demişsin kaidoyu yeni nesil indirecek. Bunun altı yeterince dolmadımı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık