Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çatı Dövüşü ve Genel Savaş Hakkında Düşünceleriniz

Redrock saldırısında hem ryou kullandi hemde red hawk daki ateşi bu sebebple özel bir ismi var. Ryou sadece hakinin ilerisi luffyher yumruğuna haki yumruğu demediği icin ryou yumruğu da demez. He bir teknik geliştirir ona isim verir. Birsey diyemem. Dediğim gibi eğer ryou kullanmasa kaidoya hasar vuramaz. Bunu kendisi söyledi kaidonun gözlerine ve bigmomun tepkisine bakarsak kullandığı ortada. Sen kullanmadığını düşünüyorsun. Ben kullandığını ileride belli olur zaten.kullanip kullanmadığı ozaman konuşuruz.
İşte bende bunu diyorum ya luffy haki kullandığı zaman hawk ekliyor hawk gatling, hawk axe,hawk rifle hepsi sadece haki ile kullanıyor diye farklı isim, red rock özel isim değildir emin olabilirsin eğer dediğin gibi ryou kullanımda isim kullanmasaydı red elephant gun gibi bir isim verirdi aynı red hawk gibi sadece redi ekleyip bırakırdı.

Ben ikinizin savunmasında kararsız kaldım. Bana şöyle geliyor ki animedeki luffynin ağaca ryou ile vurduğundaki animasyonda ağacın önü sağlam kalıyodu arkası patlıyodu haki içinden geçip gitmişti ryounun özelliği bu zaten akıp gidiyor. Luffynin kaidoya rock isimli saldırısına bigmom ve diğerleri neden bu kadar şaşırdı ryou mu kullandı orayı bende anlam verememiştim sonuçta luffy kaidoyla ilk karşılaşmasında vurduğunda da etki etmişti kaidonun surat ifadesini biliyoruz. Niye bu kadar şaşırdı big mon oba anlam verememiştim ama o kadar şaşırınca hepimiz dedik ki herhalde ryou kullandı ama ben normal vuruşuyla hiçbir farklılık göremedim. Sonuçta insan formuna henüz vurmadı o şekilde. Zaten kaidoyu tanıdığımızdan beri ejder formunu tokatlıyor luffy. Ama kullandıysa eğer enmanın dediği gibi animede net belli olur. Bu arada bu ryou kobinin dokunmadan vurduğu saldırılara benziyor ben öyle bişey bekledim. Ben hatta luffynin kaidoya karşı direk temaslı yumruk değil hakinin içinden geçip gitmeli yumruklar bekliyodum yani yumruk gövdesinin önünde duracak hakiyi salacak tıpkı luffynin ağaca ilk ryoulu yumruğu vurduğu gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık