Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Canavar Korsanları, Çokbilmiş'ten Kaçabilir mi?

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    66
Sadece Kaido ve 3 yıkımcı gelse gene kimse oraya yaklaşamaz.Şimdi doğal olarak Kaido'dan korkanlar onu yenen Luffy 'den neden korkmuyorlar.İşte o da çizerin halt etmesi.Kizaru bırak Kaido'nun karşısına çıkmmayı onun bulunduğu adanın yakınından bile geçemez çünkü bu ölüm demek ama ne hikmetse Kaido'yu yenen adamla gayet birebir savaşıyor :D Bu seride mantıklı birşey aramayın artık Nika ortaya çıktığı gün ya seriyi final yapacaktı ya da Nika önüne geleni ezerek ilerleyecekti aksi her durum ağır batırış olurdu şuan onu yaşıyoruz.

Net bir şey diyebilmek için Satürn'ün gücünü görmemiz lazım, daha adamların nasıl bir güce sahip olduğu gösterilmeden alır veya alamaz demek mantıksız olur. Kaido ve Satürn'ü denklemin dışında çıkarınca Canavar Korsanları'nın sonu olur.

Sadece Kaido ve 3 yıkımcı gelse gene kimse oraya yaklaşamaz.Şimdi doğal olarak Kaido'dan korkanlar onu yenen Luffy 'den neden korkmuyorlar.İşte o da çizerin halt etmesi.Kizaru bırak Kaido'nun karşısına çıkmmayı onun bulunduğu adanın yakınından bile geçemez çünkü bu ölüm demek ama ne hikmetse Kaido'yu yenen adamla gayet birebir savaşıyor :D Bu seride mantıklı birşey aramayın artık Nika ortaya çıktığı gün ya seriyi final yapacaktı ya da Nika önüne geleni ezerek ilerleyecekti aksi her durum ağır batırış olurdu şuan onu yaşıyoruz.
Ya da bu Kaido çok büyütüldüğü için olabilir mi? Kaido güçsüz veya caydırıcı değil demiyorum ama bir amiralin Kaido'dan korkması veya ona saldırmaması için hiçbir neden yok. Sadece denizciler, üstlerinden emir gelmeden imparatorlara saldıramıyor, ayrıca gördük ki CP0 ajanları Wano'da Kaido ile sıkı fıkı, bu da demek oluyor ki Kaido birebir hükümet ile iletişim içinde, zaten yeraltı bağlantıları da var böyle bir adamla neden ters düşmek istesinler?

Aramaki'nin "burada Kaido olsaydı gelmezdim" demesinin nedeni de bu ve daha saymadığımız birçok faktörün etkisi olduğunu düşünüyorum. Ha Aramaki ile Kaido vs. atsa ben de Kaido kazanır derim ama Aramaki'nin dövüşten kaçacak biri olduğunu da düşünmüyorum.

Kaidonun gücünü gördükten sonra hendikapsız ve ana karaktere karşı savaşmayan kaido zorlanmazdı bile(tabi satürn kk seviyesi olarak işlenmezse) kaidoyu o adada tutabilecek kimse yok. Şuan luffyle g5 den savaşa başlasa yine 3 kez öldürür luffyi sonra oda yüzünden yenilir. Kaido öyle bir canavar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık