Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Canavar Korsanları, Çokbilmiş'ten Kaçabilir mi?

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    66

Senaryo: Canavar Korsanları Wano'nun yakınında bulunan Egghead'e Vegapunk'ı kaçırmak için gitmişlerdir. Denizci Ajanı olan X-Drake üstlerine haber vererek Egghead'e Denizcileri çağırır. Gelen ekip ise Manga Güncelinde bulunan Egghead'e gelen Kizaru ve Saturn eşliğindeki denizcilerdir. Bu senaryoda Canavar Korsanları denizcileri yok edip Vegapunk'ı kaçırabilir mi? Yoksa Denizciler Kaido ve tayfasını Egghead'e gömer mi?

Saturn'un Egghead'e gelmesiyle birlikte adada bulunan 4 Seraphim (S-Hawk, S-Snake, S-Bear ve S-Shark) Denizciler tarafına geçecektir. X-Drake Ajan olduğu için Uçan Altılıda bulunmayacaktır. CP0 ise adaya önceden gelen Canavar Korsanları tarafından mağlup edildiği için savaşa dahil edilmeyecektir. (Lucci ve Kaku yok)

Canavar Korsanları

1-Kaido
2-Yıkımcılar
3-Uçan Altılı (Drake Hariç)
4-Numaralılar
5-Geri Kalan Canavar Korsanları Üyeleri

vs.

Denizciler

1-Kizaru
2-Saturn
3-Seraphimler (S-Hawk, S-Snake, S-Bear, S-Shark)
4-Koramiraller
5-30.000 Denizci

Denizciler, eğer burada Kaidou olsaydı, buraya gelmeye cesaret edemezlerdi. Aramaki’nin de dediği gibi…

Kaidou çok ayrı bir seviyede. Tek başına 30k denizciyi yok ederdi, Saturn ve Kizaru’yu tek başına alt ederdi. Geri kalanı ise tayfası halleder çok zorlanmadan.
Onu yenen Luffy daha mı güçsüz yani? Hem Saturn ve Kizaru'yu aynı anda alabileceğini sanmıyorum. Seraphimler de komutanlar ve uçan altılılardan güçlüdür.

Seraphimler tuhaf bir denklem olmasalardı Kaido tarafı derdim oldukları için bir soru işareti oluyor Kaido vs Satürn eşleşirdi herhalde yada Luffy deki gibi. Önce Kizaru gelseydi Kaido vs Kizaru. Kaido alır sonra Kaido vs Saturn olurdu bana göre Kaido iki vs yi de ayrı ayrı alır ama seraphimler zarar da görmüyor bunlar nasıl saf dişi kalacak bilemedim ama sırf Kaido var diye canavarlar diyebilirim

Satürn’ü bilmek lazım . Kizaru, Kaido dışındakileri ayıklar ama Kaido ve Satürn işi bilinmez . Gorosei çok ucu açık konumda , yonkoulardan güçlü de çıkabilir güçsüzde .

Nika performanslarına bakarsak Kizaru zaten Kaido'yu alıyor. Satürn de gerisini temizlese Denizciler kazanır. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık