Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu vs. Germa 66

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Germa askerı olarak fılodan guclu once sunda bı karar kılalım ancak fılodakı yetenekler daah ustun. Mesela barı barı no mı gıbı yada patlayıcı yumruk. Germada sadece komutanlar yanı su 4 u bıde babaları ozel yetenek kullanıyor ama fıloda en az 20 30 kısıde ozel yetenek var (degısık saldırı yeteneklerı ve dovus sıtıllerı ılla meyve yada kozmık guc anlamyın) o yuzden fılo yetenek farkıyla alır dıyorum.

Dressrosa’daki yan dövüşlerden en güçlü vs açık ara zoro vs pica’ydı. Zaten luffy’den önceki son vs olmasından da belli.
Onu geçtim robin’in bile cavendish karşısındaki halini gördük, barto taptı kadına.

Filo’da sanji’den güçlü adam olmasına imkan yok. Sanji’nin kardeşleri de en az sanji gücünde. Ryuuji ve ichiji daha güçlü duruyor. Niji en az denk. Sadece yonji daha güçsüz.

Bu karakterler bi de sanji seviyesinin üstüne kıyafet giymiş. Sitede “kıyafet giyince sanji zoro seviyesine çıkmıştır” diyen boldu (yeni kılıçtan önce tabi). Öyle düşünün.

Ordu olarak zaten baya güçlüler. Filo’nun ordusunun şansı yok. Komutanlara baksan germa kardeşlere karşı şansı yok. Luffy’nin sanji seviyesi 5 takipçisi olduğuna inanmıyorum.

Dressrosa’daki yan dövüşlerden en güçlü vs açık ara zoro vs pica’ydı. Zaten luffy’den önceki son vs olmasından da belli.
Onu geçtim robin’in bile cavendish karşısındaki halini gördük, barto taptı kadına.

Filo’da sanji’den güçlü adam olmasına imkan yok. Sanji’nin kardeşleri de en az sanji gücünde. Ryuuji ve ichiji daha güçlü duruyor. Niji en az denk. Sadece yonji daha güçsüz.

Bu karakterler bi de sanji seviyesinin üstüne kıyafet giymiş. Sitede “kıyafet giyince sanji zoro seviyesine çıkmıştır” diyen boldu (yeni kılıçtan önce tabi). Öyle düşünün.

Ordu olarak zaten baya güçlüler. Filo’nun ordusunun şansı yok. Komutanlara baksan germa kardeşlere karşı şansı yok. Luffy’nin sanji seviyesi 5 takipçisi olduğuna inanmıyorum.
Hiçbirinde Sanji'nin gözlem hakisine yakın bir şey görmedik. Armamentleri olduğu bile meçhul.
Ayrıca, Filo'da sanjiden güçlü birinin olma ihtimali neden yok?

Arkadaşlar konuda sadece kaptanlar ve germa ailesi dövüşüyor. Orduları yok öyle bir şey olsa hasır şapka filosu parçalar. Happo'nun 1000 hashoken kullanıcısı ve yonta maria'nın 4300 adamı var. Bunun Blue Gilly'si Süleymanı falan filan çok adam var o yüzden eklemedim konuya böyle bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık