Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu vs. Germa 66

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Sanji ne alaka bunlarla? Sanji kutu kolayla farkını koyar bunlara karşı.
Sanji kutu kolasız bizim ittifakın içinden geçer onu bir bil Zoro'nun zorlanmadan Pica(çöpünü) yendiği yerde ittifakın zar zor yendiği (Pica'nın altında bu adamlar onu da bil) adamlar bunlar (isimlerini bile hatırlamıyorum sen düşün)Sanji'nin WCI'da da durumu belli karşılaştırmayı sen yap gerçi işine gelmeyecek.

Oven'a g3 kokaya gerek yok mu ? Oven dediğimiz adama arc boyunca İchiji,Bege,Sanji dalıyor ve adam yıkılmıyor biliyorsun değil mi ? Hani şu tüm balık adamlara gider yapan Oven'dan bahsediyorum.Dandik dinamit dediğin şeyi Sai yese ne olacağını biliyor musun ? Pedro'nun intihar saldırısından sadece kolunu kaybederek kurtuluyor yahu.
O dinamit saldırısının Red Hawk'tan çok daha güçsüz olduğuna eminim, haki saldırısı değil birşey değil, çöpten bir intihar saldırısı gözümde. Follofoş oldu Perospero o atağa.

G3 Koka ile Bege'nin tankını, Sanji'nin kıytırık diable jambe kullanmadığı saldırıyı, İchiji'nin mini lazerini kıyaslıyorsun ya pes diyorum artık.

Oven'ın sonu Holdem'dir, Red Hawk gibi atakla işi biter.

O dinamit saldırısının Red Hawk'tan çok daha güçsüz olduğuna eminim, haki saldırısı değil birşey değil, çöpten bir intihar saldırısı gözümde.

G3 Koka ile Bege'nin tankını, Sanji'nin kıytırık diable jambe kullanmadığı saldırıyı, İchiji'nin mini lazerini kıyaslıyorsun ya pes diyorum artık.

Oven'ın sonu Holdem'dir, Red Hawk gibi atakla işi biter.
:fool:Son cümleyi yazmanı özellikle bekledim.Aynen öyle Holdem'den çok daha güçlü üç tane adamdan ayrı ayrı darbe yiyip bu darbelerden birinin de göğsünü deldiğini unutsam ben de Holdem = Oven derdim.Kesinlike o adamların darbelerinin toplamı bir Red Hawk etmez.Ha bide

Kesinlikle Holdem'de bunu Pekoms'un sulong haline yapabilirdi.Holdem'in kendisi Pekoms'un normal halinden daha zayıftır gerçi ama olsun.

Oven'a g3 kokaya gerek yok mu ? Oven dediğimiz adama arc boyunca İchiji,Bege,Sanji dalıyor ve adam yıkılmıyor biliyorsun değil mi ? Hani şu tüm balık adamlara gider yapan Oven'dan bahsediyorum.Dandik dinamit dediğin şeyi Sai yese ne olacağını biliyor musun ? Pedro'nun intihar saldırısından sadece kolunu kaybederek kurtuluyor yahu.Perospero dediğin adam filodaki adamların hepsinin içinden geçebilecek seviyede bir adam.

Filo üyeleri de sanırım bundan fazlasını yapamazdı. :/

:fool:Son cümleyi yazmanı özellikle bekledim.Aynen öyle Holdem'den çok daha güçlü üç tane adamdan ayrı ayrı darbe yiyip bu darbelerden birinin de göğsünü deldiğini unutsam ben de Holdem = Oven derdim.Kesinlike o adamların darbelerinin toplamı bir Red Hawk etmez.Ha bide

Kesinlikle Holdem'de bunu Pekoms'un sulong haline yapabilirdi.Holdem'in kendisi Pekoms'un normal halinden daha zayıftır gerçi ama olsun.
Sayfayı attığın iyi oldu. Ezik Pekoms'a ezik yumruğunu atmış, Oven dağ parçalıyor acayip yumrukları var :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık