Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Yarı ölü adam dediklerinde sinirleniyorum.Adam yüzlerce top kılıç ve kurşun yarası alıyor,hastalığı azıyor,Akainu göğüsünü ve kafasını deliyor ama adam hala ayakta ve Karargah binasını yıkıyor.Yok ölü adammış Shanks kesermiş,fanlık ve haterlık her şeyi engelliyor.

''Beyazsakal Dönemi'' Beyazsakal yaşayan en güçlü kişidir net.Kaidoyu da yener Shanks'ı da.En zoru muhtemelen Garp olur.
Üstad zaten konu orda koptu. Ben fanlık veya haterlık yapmıyorum uzun zamandır bu siteyi pasif olarak takip ediyorum. Biri çıktı dedi ki kizaru wanoyu dağıtır geçer. Ben de la tek başına beyaz sakal marinefordda neler yaptı orada 2 yonkou var tek başına gidip kimi dağıtacak dedim orda başladı olay

Ben de unuttum. İyi akşamlar. :D:sapkali:
İyi akşamlar. :alkis:

Üstad zaten konu orda koptu. Ben fanlık veya haterlık yapmıyorum uzun zamandır bu siteyi pasif olarak takip ediyorum. Biri çıktı dedi ki kizaru wanoyu dağıtır geçer. Ben de la tek başına beyaz sakal marinefordda neler yaptı orada 2 yonkou var tek başına gidip kimi dağıtacak dedim orda başladı olay
Kizaru tek başına Wano'ya gitse ortalığı dağıtır biraz o doğru.Orduları dağıtır baya ama direk 2 İmparator'a birden bir şey yapamaz ki.

Zaten sıkıntı o iki imparator ve sağ sol kolları. Kimse normal üyeleri tınlamıyorki. Adayı dağıtmak demek o ikisini almak demek değil mi =)
Hangi anlamıyla düşündüysen :D Ordu ve gemilerle bide birkaç kumandanla Kizaru'ya saldırmak salaklıktır mesela.Tek ışınla gemileri yok ediyor.Yasakani No Magatama saldırısyla orduları birkaç saniyede yok eder.Kumandanları da amele sümüğü gibi yapıştırır.Ama 2 İmparator gelirse dağıtamaz.Bir Yonkou biraz hasar alır ama 1 v 2 Kizaru asla yenemez

Koskoca beyazsakalı çöp yaptın ya. La adamın karşısında 100 bin denizci vardı. 3 amiralle savaştı. Daha marineforda gelmeden önce kaido ile kapıştı.
Sonuç?Amirallerin biri tek bir yara almadan, diğeri hafif yaralı çıktı savaştan.

WB ile 1e1 kapışmaya giren Akainu dahi 24 saat sonra Teach ve tayfasını yakalamaya gidebiliyordu.

Ayrıca WB ile Kaido savaşmadı. Onu aklından çıkart. Tamamen yanlış biliyorsun.

Kaido zalim ve kendine güvenen bir savaşçıdır. Çıkarları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmaz ve eline geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışır. Portgas D. Ace'i idam edilmekten kurtarmaya giden Edward Newgate ve tayfasına fırsattan istifade ederek saldırması bu özelliğine bir örnektir. Ayrıca heyecana çok aç biridir. Çok sıkıcı bir dünyada yaşadığı için, tarihin göreceği en büyük savaşı çıkarma planları yapmaktadır. Umursamazlığı ve ölemiyor oluşu, Kaido'nun intihar etmek gibi bir hobi edinmesine neden olmuştur. Bak bu kütüphanede var. Az biraz oku. Hoş nadanla tartışmanın faydası olmaz ama. Belki anlarsın
Kaido MF savaşından önce WB'ye saldırıp durdurmaya çalıştı da WB'ye varamadan önce Shanks durdurdu. Bu mangada net biçimde geçiyor.

Ben Kizaru'nun meyvesini Kaido'nun ejderha meyvesinden üstün görüyorum. Dayanıklılık konusunda ise Kaido üstün. Ama Kizaru istese çok büyük alan saldırıları yapabilcek kapasite de. Aynı zaman da çok uzak mesafelerden saldırı gücüne sahip. Birde tabi seride en hızlı kişi büyük ihtimal. Yanı Kaido istese bile zor dokunur Kizaru'ya. Tabi bu benim görüşüm herkesin görüşü farklıdır. Sen hayır soyle yalar böyle yapar rahatca tek atar diyorsan yazını beklerim.
Kizaru'nun Kaido'dan üstün olduğu tek alan hız olabilir. Ki Kaido'nun hibrit formu bence acayip hızlı çıkacak o ayrı. Şimdilik Kizaru hızlı diyelim.
  • Hız, dövüşlerde önemli bir faktördür fakat douriki başlığı altında değerlendirirsek 3 unsurdan biri, genel anlamda güç unsurlarından bahsedersek meyve ve haki gibi unsurların arasında bir etmendir. Yani 7-8 güç unsurundan sadece biridir. Sonuç olarak dövüşlerde güç unsurları kimden yanaysa o kazanır. 7-8 güç unsurundan birinde öndesin diye dövüş kazanamazsın. Dediğin gibi tek faktör hız olsaydı Kizaru bu evrendeki en güçlü adam olurdu. Aynı şekilde Fujitora da buna örnek verilebilir.
Tekrar yazıyorum.. Kizaru'nun Kaido'dan iyi olduğu tek alan hız olabilir ki o bile kesin değil. Hani Kaido söyle bir şey çıkarsa geçmiş olsun :)

Marco'yu mu yenemiyor. Marco nasıl zarar verecek Kizaru ya onu açıklayın bence. Adam havada gelişine vurdu Kizaru iplemedi bile onu geç adam dalga geçti acıttın diye. Marco’nun kendi bile inanmıyordur Kizaruyu yeneceğine.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQR08-zlzQMCrC86KsNHZdgLOQDEuFJwZP8Lv6LhsBQe5Xp8FfzDbJ18RMhIvZlr16kFCMoxFKxYOdAT7P5hePpdjs
Aynı şekilde Kizaru nasıl yenecek Marco'yu ? :)

Severim. Eğlenceli, güzel tasarlanmış bir karakter.
Güçlüdür. Ama Fuji kadar değil. Yeni Amirallerin eski amirallerin yerini doldurduğunu düşünüyorum

Aokiji=Fuji Ryokugyu=Sakazuki

Kizaru hep en güçsüz amiraldi hala öyle bence. En doğrusunu Oda bilir : ))

Sonuç?Amirallerin biri tek bir yara almadan, diğeri hafif yaralı çıktı savaştan.

WB ile 1e1 kapışmaya giren Akainu dahi 24 saat sonra Teach ve tayfasını yakalamaya gidebiliyordu.

Ayrıca WB ile Kaido savaşmadı. Onu aklından çıkart. Tamamen yanlış biliyorsun.

Kaido MF savaşından önce WB'ye saldırıp durdurmaya çalıştı da WB'ye varamadan önce Shanks durdurdu. Bu mangada net biçimde geçiyor.
Bir konuda yanlış biliyormuşum düzelttiğin için sağol üstad. Bugün yeterince konuştum. Tamam kizaru uçar kaçar herkesin içinden geçer. Amiraller yonkoulara tek atar. Haklısınız. Daha da bişi demiyorum.

Severim. Eğlenceli, güzel tasarlanmış bir karakter.
Güçlüdür. Ama Fuji kadar değil. Yeni Amirallerin eski amirallerin yerini doldurduğunu düşünüyorum

Aokiji=Fuji Ryokugyu=Sakazuki

Kizaru hep en güçsüz amiraldi hala öyle bence. En doğrusunu Oda bilir : ))
+8272626 çoğu kişi kizaru'yu güçlü görüyor ama fuji de hem harika meyve hem kılıç ustaligi hem de ileri seviye k. Haki var. Tabi kilici iyi kullanmasi b. Haki de de iyi seviye oldugunu gosterir. O yüzden kizaru b*k yesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık