Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Biri bana Hancock'un neden bu kadar ezildigini soyleyebilir mi? Guzel veya kadin olmasindan dolayi mi? Ayrica nedir bu Kuma kiyasi, Kuma Hancock'u perisan etti de ben mi kacirdim?

Not : Iva-sama'yi kucumseme gibi bir amacim kesinlikle yoktur.

Biri bana Hancock'un neden bu kadar ezildigini soyleyebilir mi? Guzel veya kadin olmasindan dolayi mi? Ayrica nedir bu Kuma kiyasi, Kuma Hancock'u perisan etti de ben mi kacirdim?

Not : Iva-sama'yi kucumseme gibi bir amacim kesinlikle yoktur.
Bu konuda Hancock ezilmemiş ki, tam tersi çoğunluk Hancock yönünde fikir belirtmiş, keza ankette de açık ara önde, niye böyle bir çıkış yaptın anlamadım :D..

Çok güzel bir konu olmuş. Ivankov'da haki olmadığını , yetiştirdiği öğrencisi Sanji'de olduğunu bildiği halde düşünenler var , ilginç. Çok denk bir dövüşte olsa , ivankov alır diye düşünüyorum.

kuma hancocku alamazdı bence. zira kumanın bedenine mutlaka vuracaktır yarı metal olan bedenin metal kısımları kesinlikle taşa dönüşecektir. kuma buna engel olamaz. şok dalgası yollasa karı haki ile durduracak. ursus şoka vakti yok. ankete gelince hancock alır.
Hancockta ne haki varmış arkadaş bizim haberim yokmuş.Bu mantığa göre hancock zaten akaiunuyuda yener.

Belkide yener birşey bilmiyoruz karakterle ilgili sadece kral hakisi olanların hayvan olduğunu biliyoruz o kadar tam tersi çok bi olayıda olmayabilir,hancockun küçümsenmesinin nedeni bence meyvesinden kaynaklanıyor.
aslında harika meyvesi var.tüm cansız nesnelere iradesini gecirip taslastırıp kırabiliyor.pxleri catır cutur kırdı.karsı tarafın kullandıgı kılıc,bilimum hiç bir nesne ona temas edemez ettigi an kırar gecer.ee gördük 3-5 tane über adam haric herkez houshokusundan etkileniyor.ben güzelim dedigi bölümlerde ben houshokusunu kullandıgını düsünüyorum.momonga gibi haki bilen bir koramiral bile caresizlik içinde elini bıcaklıyor.

yani lolaya versen meyve işe yaramazda houshokusu olan böyle güzel bir kadında dehset bir güc ortayada,sengokunun dedigi laf kalıyor.o kadın güçlü :D

düsünün ya sanji gibi 2 yıl egitim yapmıs adamı haberi olmadan tas yapabiliyor :ehe:

Hancock.

Hem hakisi hemde meyvesi daha iyi ki meyvesi çok çok özel bence. Kendi güzelliği ile o meyvenin kombine olması başlı başına büyük bir güç. Birde Houshoku eklenince gerçekten müthiş seviyelerde olduğu anlaşılıyor. Doflamingo ile aynı seviyede düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık